SKU
carraro-sportive-225

Carraro Sportive 225

Maşadan kilitli bir sisten kullanarak daha güçlü bir hala getirilen gövdesiyle fark yaratan Carraro SPORTIVE 225 ERKEK 24-V HD şehir içinde kullanmak için rahat bir bisiklet arayanların tercihi olabilir.

Başlangıç Fiyatı 2.109,00 ₺ Normal fiyat 2.396,00 ₺

Maşadan kilitli bir sisten kullanarak daha güçlü bir hala getirilen gövdesiyle fark yaratan Carraro SPORTIVE 225 ERKEK 24-V HD şehir içinde kullanmak için rahat bir bisiklet arayanların tercihi olabilir. Alüminyum 11/8 inç kadrosu, yarı entegre şekilde dizayn edilen bu üründe kullanılan maşa Suntour Nex Hlo’nun 63 mm’lik parçasıdır.

Vites Sistemi

SPORTIVE 225 ERKEK 24-V HD diğer şehir bisikletlerinden farklı olarak hem ön hem de arkada vitesi bulunan bir modeldir. Bisikletin arka kısmında yer alan vitesler Shimano Altus serisidir ve model numarası ise M310’dur. Öndeki vites ise Shimano Tourney’in TY 510 modelidir. Vites kolunda ise yine Shimano Altus tercih edilmiştir. M310 modelinin yer aldığı kolda 3x8 ölçüler kullanılmıştır.

Modeldeki krank takımının da Ahimano olduğunu görüyoruz. 48x38x28 ölçülerini taşıyan bu parça TY301 olarak adlandırılan modeldir. Arka dişlilerinde de CSGH20 serisinin 12-32 kaset modelinin izleri mevcut. 

Fren ve Lastikler

Shimano m315 kullanılan frenlerinde hidrolik disk sistemi bulunan ürünün, kısa mesafede etkili bir frenleme sistemine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem ön hem de arka tekerleklerde ayrı olarak kontrol edilebilen fren sistemi, orta yumuşaklıkta bir kullanım imkanı sunar.

Ürünün lastikleri patlama riskine karşı dirençli olacak şekilde üretilmiştir. CST’nin elinden çıkan malzemenin ölçüleri 700x36 şeklindedir. Jantlarda ise Carraro imzası vardır. Sağlam olması amacıyla çift katlı alüminyum kaplama kullanılmıştır.

Genel Özellikleri

  • Ürünün oturma kısmı, kilo sıkıntısı yaşayan sürücülerin de kullanabilmesine olanak tanıyan Selle Royal markasının elinden çıkmıştır.
  • Gidon boğazı olarak bilinen bölgenin ayarlanabilir olması, bisikletin başka bir kişi tarafından kullanılmasına da yardımcı olur.
  • Bisikletin lastiklerinde reflektörler kullanılmıştır. Bu sayede karanlık bölgelerde yolculuk yaparken diğer araçların sizi kolay fark etmesi sağlanır.

Ürün, kategori olarak şehir bisikletlerinin arasında yer alır. Bu tarz bisikletlerin en büyük özelliği, hafif ve kullanışlı olmalarıdır. Uzun mesafelere veya aşırı sürate uygun değildir. Ancak kaygan zeminlerde bile iyi bit yol tutuşu imkanı tanıyan tekerlekleri sayesinde güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 225
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Boyu
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR NEX 1-1/8" HLO 63mm MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY510
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Vites Kolu
SHIMANO STEF505 3X8
Lastik
MITAS FLASH 700X35C PATLAMAYA KARŞI DİRENÇLİ(APS) REFLEKTÖRLÜ
Krank Takımı
SHIMANO TY301 48X38X28T
Arka Dişli
SHIMANO CSHG20 12-32T KASET
Sele
Selle Royal
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 225
Değerlendirmeniz
To Top