SKU
AI06353

Aim Ayna Siyah Hareketli

Aim rearview mirror black ürünümüz kaliteli malzemeden üretilmiştir ve güvenli sürüş için ihtiyaç duyduğunuz bir ekipmandır.
Özel Fiyat 54,89 ₺ Normal fiyat 60,99 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Aim Ayna Siyah Hareketli
Marka
Aim
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Ekonomik bir ulaşım aracı olmasının yanı sıra bisikletin insan hayatına olumlu psikolojik etkileri de bir hayli fazla. Bisikleti kişisel bir aktivite olarak düşünürsek, kendimizle baş başa kalarak üzerimizdeki olumsuz enerjiyi atmak için bulunmaz bir fırsat olduğunu görebiliriz. Açık havada dolaşmak ve parklarda, yeşil alanlarda kullanmak mutlu olmanıza sebep olur. Araç kullanırken aynalara hakim olmak hayati bir önem taşımaktadır. Sürücünün arkasın ve yanından gelen araçları devamlı kontrol etmesi gerekmektedir. Ayna kullanma alışkanlığı kazanırken kaliteli ürün tercihi de önem teşkil etmektedir.

Aim Rearview Mirror Black Özellikleri;

·Kurulumu kolaydır ve kullanım kolaylığı yüksek bir üründür.

·Trafikte yol güvenliği sağlamaktadır.

·Kaliteli malzemeye sahip bir üründür.

·Seyir halindeyken arkadan ve yandan gelen araçların kontrolünü sağlar.

·Üretiminde son kalite malzemeler kullanıldığı için uzun ömürlüdür.

Aim rearview mirror black ürünümüz kaliteli malzemeden üretilmiştir ve güvenli sürüş için ihtiyaç duyduğunuz bir ekipmandır. Aım marka ürünümüzü kullanarak güvenli sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Trafikte ayna kullanımının sizin ve diğer sürücülerin güvenliği için önemi büyüktür.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Aim Ayna Siyah Hareketli
Değerlendirmeniz
To Top