SKU
ERDM3000SGS

Arka Aktarıcı 9V Rd-M3000 SGS Top-Normal Acera

Arka Aktarıcı 9S SGS RD-M3000 Acera Shadow DM monte işlemleri de üretim açısından gerekliliklerin sağlanmasına bağlı olarak kolaylık taşımaktadır.
Özel Fiyat 151,00 ₺ Normal fiyat 180,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Aktarıcı 9V Rd-M3000 SGS Top-Normal Acera
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Acer bileşin yapılı olarak üretilmekle birlikte Shimano marka bisiklet ürünleri arasında yer almaktadır. Uzun kafesli olarak üretilmekle birlikte aynı zamanda gölge teknolojisi mevcuttur. Arka değiştirici 34 diş seviyelerine kadar olan tüm kasetlerle uyumlu bir şekilde performans sağlarken çok daha uzun süre kullanım kolaylığı için sertlik düzeyi de yüksektir. Yumuşak kayma performans kontrollerinin üst düzeyde bulunmasıyla birlikte 9 vites yapılı kullanımlar için kafes uzunluğu SGS türü özelliğindedir.

Arka Aktarıcı Özellikleri;

  • Çeşitli bisiklet türlerinde kullanım olanağı olmakla birlikte şehir içi düzeyleri için uygunluk sağlamaktadır.
  • SGS yapılı 9 vites özelliğiyle birlikte alüminyum malzeme kullanımı bulunmaktadır.
  • Paslanmaz çelik içerikli olması da her zaman için işlevselliği güçlendirilirken sertlik düzeyi de standartların üstündedir.
  • Toplam kapasitesi 45 diş olurken ayna kol büyük yaprak dişi sayısıyla küçük yaprak diş sayısı arasındaki fark 22 diş olarak hesaplanmaktadır.
  • Kullanım alanı MTB-Şehir, vites sayısı 9 ve uzun SGS içerikli arka aktarıcı ürün özelikleriyle de sert ve kolay kontrol getirmektedir.

Renk uyumuyla sağlam bir görünüm sunmasının yanı sıra her zaman için Acera bileşenli yeni yapısıyla da bisikletlerde kullanılabilir parçalar arasında bulunmaktadır. Arka Aktarıcı 9S SGS RD-M3000 Acera Shadow DM monte işlemleri de üretim açısından gerekliliklerin sağlanmasına bağlı olarak kolaylık taşımaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Aktarıcı 9V Rd-M3000 SGS Top-Normal Acera
Değerlendirmeniz
To Top