Bu Bisiklet
 

 

Bandana / Buff

Spor yaparken özelikle de doğada yapılan sporlarda bandananın önemi oldukça fazladır. Hem terin bizi engellemesini sağlar hem de boyun bölümlerini koruma anlamında önemli etkilere sahiptir. Ayrıca dış görünüş olarak bandana buff kullanımlarının görsel açıdan önemli etkenlerinin ön plana çıktığını da eklemek mümkündür.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Pek çok farklı bandana modelleri ve tasarımları bulunur. Siz ilgilendiğiniz spor dalına göre bandana satın alabilirsiniz. Bisiklet sürerken, koşu yaparken ya da diğer aktivitelerde bulunurken bandana kullanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca tarz açısından da kıyafetlerinizi tamamlama açısından da bandanaların etkileri oldukça fazladır.

Bandana Buff Özellikleri ve Avantajları

Genelde bandana buff çok amaçlı kullanım özelliklerine göre seçilebilmektedir. Yine de kendi tercihlerinize göre seçim yapabileceğiniz modeller bulunur. Üzerinde var olan baskılar ya da düz sade renklere kadar pek çok çeşit bulmanız da mümkündür.

Farklı Kullanım Özelliği: Bandanaların bere olarak kullanılması, boyunluk olarak kullanılması ya da doğrudan baş kısmına yerleştirilmesi gibi farklı özellikleri olabilir. Bazı bandana çeşitleri 10 farklı kullanım ile ele alınarak, her alanda tercih edilebilmektedir.

Terin Dışarıya Atılması: Bandanaların önemli özellikleri arasında terin dışarıya atılması özelliği bulunur. Özellikle hava alabilen özellikle örgü materyalinin kullanılması, terin dışarı atılmasını sağlarken, hızlı kuruma özelliğini de elde etmesine olanak verir. Teriniz ile uğraşmanıza gerek kalmadan bisiklet sürüş keyfinizi ya da yaptığınız spor aktivitesini bölmeden uygulamaya devam edebilirsiniz.

Isı Yalıtım Özelliği: Etkili bir şekilde bandana buff kullanımlarında ısı yalıtım, sizin vücudunuza uyumlu bir sıcaklıkta kalmasını sağlar. Böylece bisiklet  sürerken sıcak havalarda ya da soğuk havalarda sizi üzmeyen yapısı ile etkin bir kullanıma sahip olmaktadır.

Tüm bu özelikler bandana buff özellikleri ve kullanımlarına örnekler oluşturmaktadır. Esnek bileşenli yapılarıyla birlikte genelde baş çevresini 60 santim kadarlık bir alana sahiptir. Tabi ölçüleri sizin tercih ettiğiniz bandana modellerine göre farklılaşacaktır. Polyester bir bileşeni olan ve doğru yıkandığı zaman uzun süreli kullanabileceğiniz ürün olarak karşınıza çıkacaktır.

Pek çok farklı renk, tasarım ve baskılarda bandana buff bulabilirsiniz. Ardından ilgilendiğiniz spor dalına göre kullanım sağlayarak verim alabilirsiniz.