SKU
AI19008

Çamurluk 26 Set Çoklu Montaj Seçenekleri

Aim basıc 26" çamurluk set çoklu montaj seçenekleri ile bisikletlerinize kolayca monte edilebilir.
Özel Fiyat 53,01 ₺ Normal fiyat 62,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çamurluk 26 Set Çoklu Montaj Seçenekleri
Marka
Aim

Bisikletler geniş kullanım alanlarıyla her yaş grubuna hitap etmektedir. Hiç kendinizi yormadan gezinti amaçlı kullanabileceğiniz gibi, uzun yollarda yüksek hızlarda da kullanabilirsin. Form tutmanıza yardımcı olan bir aktivitedir. Ulaşım amaçlı kullanımın yaygınlaşması daha temiz bir çevreye kavuşmamızı sağlayacaktır.

Çamurluk kullanımı bisikletinizi her mevsimde ve her yerde kullanabilmeniz için gereklidir. Tozlu, çamurlu arazilerde hem sizi hem de arkanızdan gelenleri korumak amaçlı üretilen çamurluklar tüm bisikletler için gerekli ekipmanlardır.

Basıc 26" Çamurluk Set Çoklu Montaj Seçenekleri Özellikleri;

·Son kalite malzemeden üretilmiştir.

·Uzun süreli sorunsuz kullanım için tasarlanmıştır.

·Zorlu hava şartlarında kolaylık sağlar.

·Şık bir görüntüye sahiptir.

·Yağmur ve çamur gibi dış etkenlerden sizi korur.

Aim marka çamurluk ürünlerimiz sorunsuz bir sürüş için olmazsa olmaz bisiklet parçalarından biridir. Aim basıc 26" çamurluk set çoklu montaj seçenekleri ile bisikletlerinize kolayca monte edilebilir. Bu ürünü tercih edin ve kötü hava koşullarında da bisikletli aktivitelerden uzak kalmayın. Yağmurlu havada bisiklet sürmenin keyfini çıkarın.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çamurluk 26 Set Çoklu Montaj Seçenekleri
Değerlendirmeniz
To Top