SKU
AI19007

Çamurluk 28 Set Çoklu Montaj Seçenekleri

Basıc 28" çamurluk set çoklu montaj seçenekleri bulunan ürünümüz kolay kurulum sağlar.
Özel Fiyat 55,80 ₺ Normal fiyat 62,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çamurluk 28 Set Çoklu Montaj Seçenekleri
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Bisiklet, insanlar için çok fazla yararları olan bir aktivitedir. Ulaşım aracı için bisikleti tercih ederseniz çevreyi kirletmemiş olursunuz. Çevreye dostu olan bisiklet, duman ya da ses oluşturmaz. Bisiklet sağlık demektir. Düzenli olarak yapılan spor hastalık riskini önemli derecede azaltır. Fiziki ve mental birçok faydaları bulunur. Zararlı kolestrolü düşürür. Stres, yüksek tansiyon ve anksiyete gibi rahatsızlıklardan bizi kurtarır.

Tozlu topraklı bir zeminde bisiklet sürmeyi planlıyorsanız hem kendinizi hem de arkadan gelen diğer bisikletlileri korumak için çamurluk kullanılması gerekmektedir. Tüm bisikletlerle uyum sağlayan yüksek kalitedeki aim marka çamurluklarımız seçici müşterilerimiz düşünülerek tasarlanmıştır.

Basıc 28" Çamurluk Set Çoklu Montaj Seçenekleri Özellikleri;

·         Kaliteli malzemesi sayesinde uzun süreli kullanıma olanak verir.

·         Zorlu hava şartlarında kolaylık sağlar.

·         Hafif ve şık görünümlü bir üründür.

·         Yüksek hızlara çıktığınızda da kıyafetlerinizi korur.,

Basıc 28" çamurluk set çoklu montaj seçenekleri bulunan ürünümüz kolay kurulum sağlar. Görüntü açısından da estetik durmaktadır. Şehir içinde ve uzun yollarda kullanıma uygundur. 

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çamurluk 28 Set Çoklu Montaj Seçenekleri
Değerlendirmeniz
To Top