SKU
1000000122

Bianchi Adrenaline

Bianchi Adrenaline Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti tekerleklerde kullanılan geniş topuzlu lastikleri ile engebeli yollarda daha iyi tutuş ve şok emilimi sağlar.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Adrenaline
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Çelik
Kadro
Çelik
Maşa
SW-327E 1.1/8″ AMORTİSÖRLÜ
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Vites Kolu
SHIMANO RS36 3X7
Lastik
CST
Sele
Selle Royal

Pek çok ülkede günlük yaşamın bir parçası haline gelen bisikletler, günümüzde arazi ve toprak yollarda bisiklet kullanmak isteyenler için de çok farklı seçeneklerde üretilmektedir. Dağ bisikletleri kır yolları ve daha pek çok asfaltlanmamış yüzey için tasarlanmıştır. Şehir bisikletleri ile karşılaştırıldığında, daha sert ve zorlu yollarda kullanım için daha idealdirler. Bu tip yollarda sıradan bir şehir bisikletini kullanmanız çok güvensiz olur.  Bianchi Adrenaline Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti tekerleklerde kullanılan geniş topuzlu lastikleri ile engebeli yollarda daha iyi tutuş ve şok emilimi sağlar. Bu bisiklet çok sağlam ve dayanıklıdır, emniyeti en üst düzeyde sağlamak için uzmanlar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Bu bisikletin kullanıldıkça gücü artar. Bu hafif bisiklet, güçlü bir tırmanma ve ivmelenme sağlar. Bisiklet üretiminde yılların güvenilir markası Bianchi, tasarladığı Adrenaline Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti modeli ile de bisiklet severlerin takdirini kazanmıştır.

Bianchi Adrenaline Erkek 21-V VB Özellikleri;

  • 26 inç tek kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Çelik kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Jelli sele kullanılmıştır.
  • Engebeli arazilerde kullanım kolaylığı sağlar.
  • Orta seviye sürücüler için idealdir.

Çelik Kadronun Avantajları

Pek çok kaliteli ve dayanıklı bisiklet çelik kadroyla üretilmiştir. Çelik kadrolu bisikletler, sürüş kalitesi bakımından daha düzgün bir sürüş sağlar. En az karbon ve titanyum kadrolar kadar ilgi gören çelik kadrolar, zorlu yolları kolaylıkla aşmanıza yardımcı olur. Çelik kadrolar, fazla ve olağan dışı bir etkiye maruz kalmadıkça; kırılma, bozulma ve eğilme yapmaz. İyi ve düzenli bir bakım ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir bisiklettir. Onarımı kolay ve ucuzdur. Çelik, diğer tüm bisiklet kadrosu malzemelerinden daha güçlüdür. Dağ yollarını ve engebeli arazileri hiçbir zorluk ile karşılaşmadan rahatça geçmenizi sağlar. Uygun fiyatı ile size cazip gelecek Adrenaline Erkek 21-V VB dağ bisikleti pek çok yönden ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Bu bisiklet zorlu yollarda ve arazilerde sizin en yakın arkadaşınız olacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Adrenaline
Değerlendirmeniz
To Top