SKU
bianchi-aspid-24

Bianchi Aspid 24

Bianchi Aspid 24 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti engebeli yollarda harika bir ivmelenme sağlayarak, titreşimleri emer ve güvenli tutuş sağlarlar.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid 24
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CHAOYANG
Arka Dişli
SHIMANO TZ21 14-28T
Sele
Ddk Jelli

İyi bir dağ bisikletinin hafif malzemeden yapılmış olması ve zorlu yol koşullarında mükemmel bir performans sağlaması gerekmektedir. Bianchi Aspid 24 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti engebeli yollarda harika bir ivmelenme sağlayarak, titreşimleri emer ve güvenli tutuş sağlarlar. Piyasadaki diğer dağ bisikletlerin aksine bu bisiklet, sizi ulaşmak istediğiniz yere en hızlı ve güvenli şekilde götürür. Ve bunu yaparken yolculuğunuzdan maksimum keyif almanızı garanti etmeye çalışır. Son derece iyi bisiklet dizaynları yapan Bianchi markası, Aspid 24 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti ile sürücülere konfor sağlamasının yanında iyi bir stil de sunuyor. İster kuru toprak araziler, ister kayalık alanlar, bu bisiklet her zor koşulun üstesinden kolaylıkla geliyor. Şık renk kombinasyonlarının kullanıldığı bu bisikletler hem oldukça şık hem de oldukça işlevsel.

Bianchi Aspid 24 Erkek 21-V VB Özellikleri;

  • 24 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Üretiminde alüminyum kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Jelli sele kullanılmıştır.
  • Krank takımı çeliktir.

Alüminyum Kadronun Avantajları Nelerdir

Günümüzde üretilen modern bisikletlerin kadrolarında pek çok farklı üretim malzemesi kullanılmaktadır. Her malzemenin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Alüminyum kadroların bisikletlerde kullanılmaya başlandığı tarih 19. yüzyıla dayanır. Son yıllarda alüminyum kadrolar daha sık kullanılmaya başlanmış ve sürücüler arasında oldukça popüler olmuştur. Alüminyum en hafif bisiklet malzemelerinden biridir. Bu nedenledir ki dağ bisikletlerinde ve yarış bisikletlerinde daha sıklıkla kullanılır. Standart çelik kadroların aksine, alüminyum kadrolar paslanma belirtileri göstermez. Pasa karşı dirençli bu kadroların, bakımı basit ve ucuzdur. Yağmur, rüzgar gibi zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. Alüminyumun sertlik derecesi, sürüş esnasında mükemmel bir konfor sağlar. Tırmanma esnasında daha kararlı olan Aspid 24 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti daha yüksek yol tutuşu meydana getirir. Özellikle toprak yolda hızlanıldığında, bisiklete hakim olmayı kolaylaştırır. Bu bisiklet, her düzeydeki bisiklet sürücüleri için idealdir. Çok yönlü olan, hafif ve uygun fiyatlı bu bisikleti çok seveceksiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid 24
Değerlendirmeniz
To Top