SKU
1000000124

Bianchi Aspid 25

Deneyimli bisiklet üreticisi Bianchi, ürettiği Aspid 25 Bayan 320H 21-V VB Dağ Bisikleti ile sizleri benzersiz arazi turlarına çıkmanız için davet ediyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid 25
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
24''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CHAOYANG
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Arka Dişli
SHIMANO TZ21 14-28T
Sele
Ddk Jelli

Dağ bisikleti ile kırsal alanlarda ya da ormanlık arazilerde turlamak belki de yapabileceğiniz en ucuz ve güzel etkinliklerden biridir. Çarpıcı manzaralar eşliğinde doğal yollardan geçmek kadar eğlenceli bir şey daha olamaz diye düşünüyoruz. Deneyimli bisiklet üreticisi Bianchi, ürettiği Aspid 25 Bayan 320H 21-V VB Dağ Bisikleti ile sizleri benzersiz arazi turlarına çıkmanız için davet ediyor. Bu özel bisiklet hafifliği ve manevra kabiliyeti ile bilinen alüminyum kadrodan üretilmiştir. Alüminyum kadrolar uzun yıllar dayanıklıdır. Ayrıca bakımları ve tamirleri de basit ve az masraflıdır. Bianchi Aspid 25 Bayan 320H 21-V VB Dağ Bisikleti dağ bisikleti tutkunu kadınlar için üretilmiş eşsiz bir modeldir. Bayanların anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan gövdesi ile konfor ve güvenliği bir arada sunar. Özel V-fren sistemi ile ani duruş ve dönüşlerde güvenli bir şekilde yavaşlamanızı sağlar. Bu mütevazi bisiklet, en iyi sürüş deneyimi için sizleri bekliyor.

Bianchi Aspid 25 Bayan 320H 21-V VB Özellikleri;

  • 25 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Alüminyum kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Alüminyum V-Fren sistemi kullanılmıştır.
  • DDK jelli sele kullanılmıştır.
  • Bayanlar için tasarlanan özel ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar.

Tek Kişilik Bir Maceraya Çıkın

Aspid Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti ile daha önce gitmediğiniz yerler ve geçmediğiniz yollar siz hevesli sürücüleri bekliyor! Bu bisiklet size mümkün olan en iyi sürüşü sağlayacaktır. Doğa ile baş başa kaldığınızda kendinizi yeniden keşfedecek ve şehir hayatının tüm stresini üzerinizden atacaksınız. Bisikletiniz yağmur, kar ya da rüzgar gibi tüm kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Fakat maceralı bu yolculuğa çıkmadan önce gerekli güvenlik önlemlerini aldığınızdan da emin olunuz. Her zaman için başı darbelerden koruyacak bir kask, gözleri ve elleri soğuk ve rüzgardan korumak için gözlük ve eldivenler; ayrıca, düşüş esnasında yaralanmaları minimum düzeyde tutmak için dizlik, dirseklik ve koruyucu kıyafetler gibi aparatlar kullanmanızı öneririz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid 25
Değerlendirmeniz
To Top