SKU
1000000133

Bianchi Aspid 26

Bianchi Aspid 26 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti de siz bisiklet severlere en güvenli sürüş deneyimini yaşatmak amacı ile imal edilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid 26
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CHAOYANG
Sele
Ddk Jelli

Şehirden uzak arazilerde bisiklet sürmek gibisi yoktur. İyi bir bisiklet ile, toprak yollarda, engebeli arazilerde ve kayalık alanlarda dahi bisiklet sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Günümüzde artan teknoloji ile, bisiklet severlerin önüne çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Farklı üretim modelleri ve ham maddeler ile üretilen bu bisikletler, sürüşü hem harika bir deneyim haline getirirler hem de güvenli. Bianchi Aspid 26 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti de siz bisiklet severlere en güvenli sürüş deneyimini yaşatmak amacı ile imal edilmiştir. Bisiklet sektöründe önde gelen isimlerden olan Bianchi ürettiği, Aspid 26 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti ile inanıyoruz ki daha fazla yolculuğa çıkmak istemenize neden olacak.

Bianchi Aspid 26 Erkek 21-V VB Özellikleri;

  • 26 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Alüminyum kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Alüminyum V-Fren sistemi kullanılmıştır.
  • DDK jelli sele kullanılmıştır.
  • Orta seviye sürücüler için idealdir.
  • Çelik krank takımı kullanılmıştır.

Alüminyum Frenlerin Avantajları

Bir bisiklet freni, bisikletin tasarımı itibari ile jantlarda ya da tekerlek göbeğinde çalışabilir. Alüminyum frenler hafif ve güçlüdür. Isı ve kuvveti dağıtarak,  bisikletin kadrosuna az yük bindirirler. Aspid 26 Erkek 21-V VB Dağ Bisikleti’nde lastiklerin kalitesi ile birleşen alüminyum fren sistemi, mükemmel ısı ve sürtünme kontrolü sağlar. Kötü hava şartlarına dayanıklıdır ve paslanma yapmaz. Jant darbelerinden ya da kötü direksiyon hakimiyetinden etkilenmez. Gidon ile mükemmel uyum içinde tasarlanan alüminyum frenler, zengin fren performansı sağlar. Engebeli arazilerde ve toprak yollarda bu frenler ile güvenle yol alabilirsiniz. Durmak istediğiniz her anda sağladıkları güçlü tutuş ve kuvvet ile sizi etkileyeceklerdir. Bu hafif ve işlevsel frenler, alüminyum alaşım jantlar ile mükemmel uyumludur. Çamurlu ve kumlu yollarda dahi mükemmel tutuş ve hakimiyet sağlarlar. Dağ bisikletleri içinde popüler hale gelen alüminyum frenler diğer bisiklet türleri içinde de giderek ün kazanıyor. Bu frenler güvenli bisiklet kullanımı için en uygun seçeneklerden biridir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid 26
Değerlendirmeniz
To Top