SKU
1000000125

Bianchi Aspid 26 Lady

Yılların güvenilir markası Bianchi tarafından üretilen Aspid 26 Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti de kırsal alanlarda yaptığınız bisiklet sürüşlerini, ulaşım amacından ziyade, daha keyifli ve eğlenceli bir hale getiriyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid 26 Lady
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TZ31
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY301
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CHAOYANG
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Arka Dişli
SHIMANO TZ500 14-28T
Sele
Ddk Jelli

Bisikletlerin insanlar için şimdiye kadar tasarlanmış en iyi ulaşım araçlarından biri olduğu kesin. Şehir içi hayatında hızlı ve sağlıklı bir ulaşım aracına dönüşen bisikletler, şehir dışında kalan kırsal arazilerde ve doğal alanlarda da kullanılan etkin bir araca dönüşüyorlar. Yılların güvenilir markası Bianchi tarafından üretilen Aspid 26 Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti de kırsal alanlarda yaptığınız bisiklet sürüşlerini, ulaşım amacından ziyade, daha keyifli ve eğlenceli bir hale getiriyor. Piyasada çok çeşitli fiyatlarda, modellerde ve özelliklerde dağ bisikleti bulunmaktadır. Ancak Bianchi Aspid 26 Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti hem uygun fiyatı, hem de her yaştan bayanın kullanımına hazır özellikleri ile dağ bisikleti tercihinizde ilk sıraları almayı hedefliyor.

Bianchi Aspid 26 Bayan 21-V VB Özellikleri;

  • 26 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Alüminyum kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Kullanılan fren sistemi özel tasarım Alüminyum V-Frenlerdir.
  • DDK jelli sele kullanılmıştır.
  • Bayanlar için tasarlanan özel ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar.

Kırsal Alanlarda Yolun Kurallarını Değiştirin

Aspid Bayan Dağ Bisikleti ile siz de şehir dışı yolculuklarınıza çıkın. Bu bisiklet, hafiflik ve dayanıklılığı bir arada sunan alüminyum kadro ile üretilmiştir. Alüminyum kadrolar paslanma yapmaz, temizliği ve bakımı kolaydır. Yağmur ve çamura karşı uzun ömürlüdür. 26 inç çift kat alüminyum jantlardan üretilen tekerleklerin özel tasarımı toprak zeminde mükemmel yer tutuşu ve hız sağlar. Bu sayede seçtiğiniz dağ parkurunda ilerlerken, bisikletinizi nehirler boyunca ya da en dik tepelere tırmanırken güvenle ve konforla kullanabilirsiniz. Özel tasarım alüminyum V-Fren sistemi yardımı ile de, yokuş aşağı inişlerde, keskin virajlarda ya da ani duruşlarda hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Bisikletin süspansiyon sistemi sayesinde tepelerden atlayışlarda sarsılmalar ve denge bozuklukları da en aza indirilir. Çıplak arazilerden kumlu topraklara, çamurlu yamaçlardan kayalık tepelere kadar bu bisiklet sizi gitmek istediğiniz her yere taşıyacaktır. Haydi durmayın, kırsal alanlardaki bisiklet rotanızı şimdiden çizmeye başlayın!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid 26 Lady
Değerlendirmeniz
To Top