SKU
bianchi-aspid-mix-2621-v-fren

Bianchi Aspid Mix 2621 V Fren

Ruhunuz daraldığında atlayıp gidebileceğiniz ve dağ bayır demeden size eşlik edecek bir bisiklet arıyorsanız, Bıanchı Aspıd Mıx 2621v Erkek Dağ 460h 21-V Vb tam size göre.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid Mix 2621 V Fren
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M190
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M280
Arka Dişli
SHIMANO TZ21 14-28T

Ruhunuz daraldığında atlayıp gidebileceğiniz ve dağ bayır demeden size eşlik edecek bir bisiklet arıyorsanız, Bıanchı Mıx Aspıd Mıx 2621v Erkek Dağ 460h 21-V Vb tam size göre. Güçlendirilmiş gövdesi ve sportif görünümüyle üstün özellikler sunan bu ürün, uzun yıllar kullanabileceğiniz kadar da sağlam.

Gövde Yapısı ve Özellikleri

Modelde kullanılan maşa sistemi taç olarak adlandırılan yapıdadır. Ön kısımdaki tekerleği her iki yönünden de kavrayan maşa, Zoom 1.1 / 8 inç olarak isimlendirilir.

Kadrosu ise alüminyumdan imal edilen, dayanıklı ancak hafif bir nitelik taşır. Bianchi yazılı olan kısmı, elektrostatik boya ile renklendirilmiştir ve kötü hava koşullarında bile yıpranma yapmaz.

Vites Sistemi

Üründe Schimano ile yapılan çözüm ortaklığının izlerini görmeniz mümkündür. Birçok modelde donanım desteği sunan markanın ürettiği modeller ürünün vites ssitemini oluşturur.

Ön viteslerde Tourney serisinin TY 300 modeli kullanılmıştır arka vites ise TZ 30 modelidir. Vites kolu da yine Shimano tarafından üretilen EF41 serisinin izlerini taşır ve 3x7 ebatlarındadır. Arka dişlide tercih edilen parça ise TZ 500 14 – 28 T olarak bilinen özel üretimdir.

Diğer Özellikler

  • Üründeki fren sistemi, alüminyum V olarak belirlenmiş olup, dengesiz pozisyonlarda bile ani durma olanağı sağlar.
  • Modelin lastiklerinde Chaoyang tarafından üretilen 26x2.10 ölçülerindeki lastik tercih edilmiştir ve yan kısımlarda Bainchi logosu yer alır.
  • Krank takımında çelik malzeme tercih edilmiştir. Ölçüler ise 42x34x24T şeklindedir.
  • Üründeki jantlar çift kat alüminyum kaplama olduğu için yol tutuşuna yardımcı olur ve Bianchi tarafından imal edilmiştir.

 MIX ASPID MIX 2621V ERKEK DAĞ 460H 21-V VB modelinin tercih edilmesinin nedenlerinden biri de selesidir. Dağ bisikletlerinin en çok şikayet edilen yönü, uzun süreli kullanımlarda vücutta yarattığı deformasyonlar olduğu için bu üründe jel ile desteklenen özel bir tasarım kullanılmıştır. DDK tarafından üretimi yapılan bu sele, ağrılara ve vücut bozukluklarına karşı bir önlem olmasının yanı sıra, terleme miktarını da azaltan gözeneklere sahiptir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid Mix 2621 V Fren
Değerlendirmeniz
To Top