SKU
bianchi-aspid-mix-2624-mekanik-disk-fren

Bianchi Aspid Mix 2624 Mekanik Disk Fren

BIANCHI MIX ASPID MIX 2624MD ERKEK DAĞ 460H 24-V MD kendisini tercih eden bisiklet severlere sağladığı sürüş kolaylığıyla beğeni topluyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid Mix 2624 Mekanik Disk Fren
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M190
Arka Vites
Shimano Acera M360

BIANCHI MIX ASPID MIX 2624MD ERKEK DAĞ 460H 24-V MD kendisini tercih eden bisiklet severlere sağladığı sürüş kolaylığıyla beğeni topluyor. Dağ bisikletleri arasında yer alan bu model, engebeli arazilerdeki başarının yanı sıra kullanan kişinin konforunu yitirmeden keyif alabileceği bir sürüş deneyimi sunuyor.

Vites Sistemi ve Özellikleri

Bianchi tarafından ortaya konulan bir çok modelde olduğu burada da ürünün vites aksamının önemli bir kısmı Schimano tarafında üretilen modellerden oluşmuştur. Bunların başında da ön ve arka kısımda yer alan vitesler gelir. Önde yer alan viteste Shimano’nun TZ 30 modeli yer alır. Arka viteste ise Tourney serisi tercih edilmiş olup model olarak TY 300 kullanılmıştır.

Shimano Altus serisi kullanılarak dizayn edilen vites kolu M310 modelidir ve ebatları 3x7 olarak belirlenmiştir. Arka dişlisinde Shimano TZ 500 14 – 28 T kullanılan ürünün krank takımı, çelikten imal edilmiştir ve 42x34x24T ölçülerini taşır.

Lastik ve Fren Sistemi

Üründe kullanılan lastiklerde Bianchi logosu yer alır ancak üretici firması Chaoyang’tır. 26x2.10 ölçülerinde olan lastikler Celeste serisidir ve engebeli arazide yüksek performans imkanı verir.

Üründeki frenler her iki tekerde de ayrı şekilde kontrol edilebilir cinstendir. Hidrolik sistem ihtiva ede sistemde alüminyum malzeme kullanılmıştır.

Diğer Özellikler

  • Bisikletin maşası taç olarak nitelendirilir. 1.1 / 8 inç ölçülerinde olan maşa, alüminyumdan imla edilmiştir ve üst kısmı elektrostatik boyayla kaplıdır.
  • Kadro kalınlığı da maşa gibi 1.1 / 8” ebatlarındadır ve yine alüminyum malzemeden oluşmuştur.
  • Üründeki oturma kısmı, DDK tarafından özel bir teknolojiyle üretilen jelli yapıdadır ve binicinin vücuduna uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
  • İki katlı bir alüminyum kaplamayla imal edilen jantları, Bianchi tarafından tasarlanmış ve üretimi yapılmıştır.

 MIX ASPID MIX 2624MD ERKEK DAĞ 460H 24-V MD modeli, dağ bisikleti almak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyen kullanıcılar için oldukça uygun bir seçenektir. Sağlam yapısı ile masrafsız ve uzun süreli bir kullanım imkanı veren bu model tam bir arazi canavarıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid Mix 2624 Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top