SKU
bianchi-aspid-mix-2627-mekanik-disk-fren

Bianchi Aspid Mix 2627 Mekanik Disk Fren

Mavi ve sarı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülen Bianchi Aspid Mix 2627md ERKEK DAĞ 460H 27-V MD dağ bisikletleri içinde en dikkat çeken modellerden biridir

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid Mix 2627 Mekanik Disk Fren
Marka
Bianchi
Vites Sayısı
27 Vites
Ön Vites
SHIMANO ACERA M3000

Mavi ve sarı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülen BIANCHI MIX ASPID MIX 2627MD ERKEK DAĞ 460H 27-V MD dağ bisikletleri içinde en dikkat çeken modellerden biridir. Üründe, vites, vites kolu ve dişli gibi akşamlarda Schimano markasının en seçkin modelleri kullanılmıştır. Bu sayede uzun süreli yolculuklarınızda bir herhangi bir teknik aksaklık yaşamadan seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.

Gövde Kısmı ve Özellikleri

Ürün, erkeklerin anatomik yapısına uygun olarak dizayn edilen bir tasarım ihtiva eder. maşa olarak adlandırılan bölümünde alüminyum malzeme kullanımı tercih edilmiştir. Bu sayede bisikletin hafif ve dayanıklı bir model olması sağlanmıştır. Taç olarak ifade edilen maşa, öndeki tekerleğe çift taraflı bir bağlantıyla tutturulmuştur. Zoom modelinin tercih edildiği bu bölgenin ebatları ise 11 / 8 inç şeklindedir. Aynı zamanda kadro kısmı da aynı ölçülerde olup, malzeme olarak alüminyum tercihinin gözlendiği bir başka kısımdır.

Modelin krank takımında kullanılan malzeme ise çeliktir. Çok uzun yıllar dayanan ve bisikletin fiyat / performans grafiğini artı yönde etkileyen takımın ölçüleri ise 42x34x24T şeklindedir. 

Gövdeye tutturulan en üst parça olan selede ise, DDK tarafından imal edilen jelli bir yapı kullanılmaktadır. Ürünün en dikkat çekici yanlarından biri olan bu sele, sürücünün fiziki rahatsızlıklarını ve terlemesini minimum düzeye indiren ergonomik bir tasarımdır.

Diğer Özellikler

  • Bisikletin jantları Bianchi tarafından imal edilmiştir. Çift katlı bir alüminyum tercih edilen bu kısım, yol tutuşunu destekler.
  • Birçok dağ bisikleti modelinde olduğu gibi bu üründe de Chaoyang imzasını taşıyan lastikler kullanılmıştır ve ölçüleri 26x2.10 şeklinde olup Bianchi logosuyla satışa sunulur.
  • Ürünün fren sistemi V olarak ifade edilen şekildedir ve alüminyum malzemelerle desteklenmiştir.
  • Ön viteste Shimano Tz 30 modeli yer alırken arka viteste Tourney serisine dahil olan TY 300 modeli tercih edilmiştir.

ASPID MIX 26 27 MD ERKEK DAĞ 460H 27-V MD satın aldığınız andan itibaren bütün beklentilerinizi karşılayacak ve sizi asla pişman etmeyecek bir modeldir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid Mix 2627 Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top