SKU
bianchi-aspid-mix-2921-mekanik-disk-fren

Bianchi Aspid Mix 2921 Mekanik Disk Fren

Macerayı dağlarda arayanların en büyük yardımcısı olan Bianchi Aspid Mix 2921md ERKEK DAĞ 430H 21-V MD sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid Mix 2921 Mekanik Disk Fren
Marka
Bianchi
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M190
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M280

Macerayı dağlarda arayanların en büyük yardımcısı olan BIANCHI MIX ASPID MIX 2921MD ERKEK DAĞ 430H 21-V MD sizi asla yarı yolda bırakmaz. Heybetli görüntüsü ve yüksek performansıyla sizi şaşırtabilecek derecede uyum sağlar. Düzlükte, yokuşta, suda ve çamurda her zaman en iyi verimi almanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Gövde Yapısı ve Özellikleri

Ürünün kadro kısmında gövdenin diğer materyallerinde olduğu gibi alüminyumdan imal edilen bir parça kullanılmıştır. Ölçüleri 11 / 8 inç olan kadro, aynı zaman ürünün renk farklılıklarının da belli olduğu alandır. Kırmızı ya da turuncu olarak iki farklı çeşidi olan ürünün maşası da alüminyumdur. Üzeri endüstriyel boyalarla kaplı olan bu kısım, modelin şık görüntüsüne yardımcı olan en önemli etmendir.

ASPID MIX 2921MD ERKEK DAĞ 430H 21-V MD modelinde tercih edilen maşa tipi taçlı olarak ifade edilir. Ürüne sağlamlık katan bu yapı, ön tekerleğe karşılıklı olarak monte edilen iki ayrı parça gizi gözükür anca gidonla birleştiği yerde bir bağlantı noktası vardır. 60 mm kalınlığında olan bu maşa, engebeli arazideki süspansiyona da katkıda bulunur.

Vitesler ve Krank Takımı

Dağ bisikletlerinde şanzıman sorunsuz çalışmalıdır. Çünkü özellikle ani yokuşlarda bisikletten tam randımanın alınması için vites geçişlerine yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulur. Bianchi binicilerin bu beklentilerini çok iyi analiz ederek, sektörün en iyisi olan Shimano ile işbirliği halinde hareket eder.

İncelediğiniz modelde iki kısımlı bir vites mekanizması vardır. Öndeki viteste Shimano’nun TZ 30 modeli kullanılmıştır. Arka vites ise Shimano Tourney TY 300 modeline bir örnektir.

Modelde kullanılan krank takımında çelik kullanılması, özellikle uzun süreli kullanımlarda büyük avantaj sağlar. Ayrıca yıllar boyu kullanılsa bile arıza yapma olasılığı çok düşüktür.

Diğer Özellikler

  • Bisikletin arka dişlisinde Shimano TZ 500 14 – 34 T ve vites kolunda da Tourney EF 41 3x7 kullanılmıştır.
  • Lastikler, Chaoyang Celeste olup 29x2.10 ebatlarındadır.
  • Üründe alüminyum V fren sistemi tercih edilmiştir.

Modelin selesinde tercih edilen ürün ise DDK’nın jelli selesidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid Mix 2921 Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top