SKU
1000000100

Bianchi Aspid Mix 2924hd

Değerlendirme:
67%
Mavi zemin üzerine sarı ya da siyah üzerine turkuaz renkleriyle tüketiciye sunulan Bianchi Aspid Mix 2924hd ERKEK DAĞ 480H 24-V HD tam bir dağ aslanı olarak tanımlanabilir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Aspid Mix 2924hd
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M190
Arka Vites
Shimano Acera M360

Mavi zemin üzerine sarı ya da siyah üzerine turkuaz renkleriyle tüketiciye sunulan BIANCHI MIX ASPID MIX 2924HD ERKEK DAĞ 480H 24-V HD tam bir dağ aslanı olarak tanımlanabilir. Ruhunun en huzurlu anını doğanın kalbinde bulanlar için harika bir yol arkadaşı olan ürün, yıllar boyunca size eşlik edecek kadar da dayanıklıdır.

Gövde Kısmı ve Özellikleri

Dağ bisikleti olarak lanse edilen modellerde, genellikle çok ağır ve hantal bisikletler akılda canlanır. Ancak bu gerçeği yansıtmaz. Özelikle incelediğiniz bu ürün, bu yanılgıyı ispatlayan somut bir kanıttır. Çünkü kadro ve maşasında sadece alüminyum malzeme kullanılmıştır. Bu da ürünün hem hafif hem de darbelere karşı dirençli bir görüntü çizmesine yardımcı olur.

11 / 8 inç ölçülerindeki maşası, ön tekere çift yönlü bir bağlantı oluşturan taçlı sistemde dizayn edilmiştir. Kadrosu ise ebat olarak maşa ile aynı niteliktedir ve yine alüminyum kullanılarak imal edilen bir parçanın son halidir. 

Fren Sistemi ve Lastikler

Ürünü diğer dağ bisikletlerinden ayıran özelliklerin başında tercih edilen fren sistemi gelir. Genellikle V fren gördüğümü modellerin aksine burada hidrolik sistem kullanılmıştır. Bu da özellikle yokuş aşağı seyreden yolculuklarda ani fren yapılsa bile momenti tekerleklere eşit dağıtacağından denge kaybının önlenmesine yardımcı olan bir tercihtir.

Lastiklerde ise kullanılan ölçü 29 x 2.10 şeklindedir. Bianchi logosu taşıyan her iki lastik de Chaoyang’ın Celeste modelidir.

Diğer Özellikler

  • Üründe kullanılan vites aksamının tamamı Shimano tarafında üretilen mekaniklerden oluşur.
  • Ön vites markanın TZ 30 modeliyken, arka vites Tourney TY 300 serisidir.
  • Arka dişlide TZ 500 14-34T kullanılmış ve vites kolundaki tercih ise Shimano Altus M 310 olmuştur.
  • Bianchi adını taşıyan jantlarda ise iki kattan oluşan alüminyum döküm mevcuttur.

ASPID MIX 2924 HD ERKEK DAĞ 480H 24-V HD modeli, minimum sorunla maksimum performans bekleyenlerin ortak tercihi olarak nitelendirilebilir. Ayarlanabilir gidonu ve selesi ile okul çağındaki gençler için de uygun bir seçenektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Aspid Mix 2924hd
Değerlendirmeniz
To Top