SKU
bianchi-barbie-12

Bianchi Barbie 12

Bianchı markası Bianchı Barbie Kız 1-V modeli ile çocuklarınızın hayalini gerçekleştiriyor. 2-4 yaş arası çocuklarınız için uygun olan bu sevimli ve şık model aynı zamanda üstün özelliklere sahiptir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Barbie 12
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
Tek Vites
Jant Ebatı
12''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Alüminyum
Maşa
Çelik
Lastik
CHAOYANG
Krank Takımı
Çelik
Sele
DDK

Bianchı markası Bianchı Barbie Kız 1-V modeli ile çocuklarınızın hayalini gerçekleştiriyor. 2-4 yaş arası çocuklarınız için uygun olan bu sevimli ve şık model aynı zamanda üstün özelliklere sahiptir. Çocuklarınızın güvenle sürüş deneyimi yaşaması için gerekli donanıma sahiptir. Aynı zamanda konforlu bir ürün olan Barbie bisiklet onların keyifli vakit geçirmede tercih edilebilmektedir.

Fren ve Lastik Özellikleri

2-4 yaş arası çocuklarınıza hediye seçmek için Bianchı markası ürünlerini inceleyebilirsiniz. Barbie kız bisikleti hem şıklığıyla hem de donanımıyla ilgi odağı olan bir üründür. Fren sistemi alüminyum kumpas frendir. Çocuklarınızın güvenliği için uygun olan seçenek düşünülmüştür. Lastik özelliklerinde beyaz lastikler dikkati çekiyor. 2-4 yaş aralığına uygun boyutlarda lastik tercihi yapılmıştır. Jantlar ise 12 inç boyutundadır. Tek katlı alüminyumdur.

Diğer Özellikleri

Bianchı çocuk bisikleti çocukların belli yaş aralığında hem eğlenerek hem de spor yaparak vakit geçirmeleri için uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuğunuzun kas gelişimine katkıda bulunmak ve becerilerini geliştirmek için ona böyle bir ürün alarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Bianchı Barbie kız bisikletinde kadro alüminyum seçilip 2-4 yaş aralığı için uygun standartlarda üretilmiştir. Alüminyum ürün hafif bir özellik taşımaktadır. Çocuğunuzun zorlanmadan kullanması için uygundur. Maşa için 12 inç yol ve 1 inç çelik tercih edilmiştir. Böylece kadrosuyla, boyutlarıyla çocuğunuzun yaşına göre kolayca kullanabileceği bu şık bisiklet modeli ortaya çıkmıştır.

  • Krank takımı incelendiğinde çelikten yapıldığını görüyoruz.
  • Selesi DDK marka rahat bir sele modelidir.
  • Aksesuar olarak arka bagaj ve ön çanta özelliği bulunmaktadır. Böylece çocuklarınızın küçük eşyalarını buraya koyabilir veya onunla oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz.

Bisiklet seçerken sele özelliğine dikkat etmelisiniz. Çünkü bisiklet üzerinde durmak aslında sele üzerinde rahat durmayı gerektiriyor. Bu nedenle selenin ayarlanabilir olması son derece önemlidir. Bianchı Barbie bisikletin selesini çocuğunuz için en uygun pozisyona getirerek rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Hafif kadrosu, rahat selesi ve şık tasarımıyla çocuklarınızın gözdesi olacak bu ürünü detaylı olarak inceleyebilir çocuklarınıza anlamlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Günlük hayatta bisiklet kullanmak için bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Barbie 12
Değerlendirmeniz
To Top