SKU
47125932105250

Kilometre Saati Ui30 29fonksiyon 27mhz-Dıgıtal Wıreless Speed/Cadance/Lap Functıons Siyah

Ne kadar yol gittiğinizi gösterecek Bianchi echowell kilometre saati Uİ30 29 Fonksiyon 27MHZ- Digital wireless speed/ cadance/ lap functions siyah rengi ile bisikletiniz de göze batmayacak şekilde bulunur. Kilometre saati pil ile çalışıyor olup dijital bir saattir.
Özel Fiyat 246,60 ₺ Normal fiyat 274,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kilometre Saati Ui30 29fonksiyon 27mhz-Dıgıtal Wıreless Speed/Cadance/Lap Functıons Siyah
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Araçlarda bulunan kilometre sayaçları ne kadar yol gittiğinizi gösterir. Bisikletler için üretilmiş olan kilometre saati de bildiğiniz yerden Gideceğiniz yere kadar olan kısmı ölçerek size sunar. Ne kadar yol gittiğinizi gösterecek Bianchi echowell kilometre saati Uİ30 29 Fonksiyon 27MHZ- Digital wireless speed/ cadance/ lap functions siyah rengi ile bisikletiniz de göze batmayacak şekilde bulunur. Kilometre saati pil ile çalışıyor olup dijital bir saattir.

Bianchi bisiklet firması dış lastik gibi ana ürünler üretirken aynı zamanda arka çakar ya da kilometre saati gibi elektronik ürünleri de üretiyor. Firmamızda bulunan kilometre saati dijital özelliğe sahip olup 29 farklı fonksiyon ile çalışabilir.

Nabız Km Ölçer Özellikleri;

  • Ne kadar hızlı olursanız olun hızınıza ölçmeye yardımcı olacak kilometre saati siyah renge sahiptir.
  • Dijital olarak üretilmiş olan kilometre saatinin wireless özelliği ise çok fonksiyonlu bir ürün olmasına yardımcı olmuştur.

Kilometre saati uzun yol bisiklet sürücülerinin ya da Spor yapmak için bisiklet sürüşü gerçekleştiren bireylerin bindiği andan indiği ana itibaren kaç kilometre yol gittiğini ölçer.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kilometre Saati Ui30 29fonksiyon 27mhz-Dıgıtal Wıreless Speed/Cadance/Lap Functıons Siyah
Değerlendirmeniz
To Top