Sadece 1 kaldı
SKU
C9531345

Bianchi Eldiven Reporte Corse Kişlik Rüzgar Su Geçirmez Siyah-Celeste Xl

Bianchi eldiven reporte corse kışlık rüzgar & su geçirmez siyah/celeste XL eldivenleri edinmeniz, turlara katılırken ya da seyahat ederken sizleri bir adım öne taşıyacaktır.
Özel Fiyat 249,31 ₺ Normal fiyat 277,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Eldiven Reporte Corse Kişlik Rüzgar Su Geçirmez Siyah-Celeste Xl
Marka
Bianchi
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bianchi Eldiven Reporte Corse Kişlik Rüzgar & Su Geçirmez Siyah/Celeste Xl

Hafta sonu ya da tatillerde doğaya ile iç içe olarak şehir hayatından ellerinden geldiğince uzaklaşmak isteyen kişiler için bisiklet kullanımı hem çevreye duyarlı bir yöntem hem de sağlık açısından ideal yöntemdir. Bisiklet biniciliği keyifli ve vücudun sıkı kalmasını sağlayan bir spordur. Bireylerin yaptıkları bu aktiviteden haz alabilmeleri için rahat bir sürüşe sahip bisikletlerin yanında kaliteli aksesuarlar ile bisikletlerini desteklemeleri gerekir, bunun için de doğru seçimleri Bianchi markasından elde ederler.

İnternet adresimiz üzerinden görsellerini de inceleyerek yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz ürünlerimizden biri olan Bianchi eldiven reporte corse kışlık rüzgar & su geçirmez siyah/celeste xl eldivenleri edinmeniz, turlara katılırken ya da seyahat ederken sizleri bir adım öne taşıyacaktır.

Özellikleri;

·         İtalya kalitesi ile üretilmiştir

·         Nefes alabilir dış yüzey kumaşı ile imal edilmiştir

·         Avuç içi desteklidir

·         Kaliteli bir İtalyan dikimine sahiptir

·         Şık ve rahat kullanımlı, kaliteli bir bisiklet eldivenidir

·         Kış koşularına, rüzgara ve yağmurlu havalara dayanıklıdır

·         Beden: Xl

Bisikletinizle yola çıkarken hava koşulları yüzünden aksaklıklar yaşamak istemiyorsanız, sizleri her türlü hava hadisesine dayanıklı eldivenlerimizle hizmet vermek için mağazalarımıza ya da internet sitemize bekliyoruz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Eldiven Reporte Corse Kişlik Rüzgar Su Geçirmez Siyah-Celeste Xl
Değerlendirmeniz
To Top