SKU
bianchi-fiore

Bianchi Fiore

Fiore Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti’nde siz bisiklet severlerin beğenisine sunuyoruz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Fiore
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Çelik
Maşa
Çelik
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Lastik
CST
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Sele
Selle Royal

Kadın bisikletçiler için artık günümüzde daha fazla seçenek var. Kadro tasarımlarından, bisiklet dişlilerine kadar artık pek çok ürün kadınlara yönelik olarak tasarlanmaktadır. Farklı şirketlerin, iyi bir kadın bisikletinde olması gereken özellikler ile ilgili farklı düşünceleri var elbette. Bisiklet üretiminde yılların devi Bianchi de, kadınların bir bisiklette aradığı neredeyse tüm özellikleri Fiore Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti’nde siz bisiklet severlerin beğenisine sunuyor. Bianchi Fiore Bayan 21-V VB Dağ Bisikleti öncelikle üç farklı renk seçeneği ile kadın sürücülerin gözlerine hitap ediyor. Görüntünün yanında kullanılan çelik kadro bisiklete dayanıklılık ve güç kazandırıyor. 26 inç tek kat alüminyum jantlar kullanılarak üretilen tekerlekler zorlu arazi koşullarında zemine tam tutuş sağlıyor ve kaydırma yapmıyor. Kullanılan özel fren sistemi sürüşün maksimum düzeyde güvenli hale gelmesini sağlarken, ani duruşlarda ve dönüşlerde manevra kabiliyeti de sağlıyor.

Bianchi Fiore Bayan 21-V VB Özellikleri;

  • 26 inç tek kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Çelik kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Alüminyum V-Fren sistemi kullanılmıştır.
  • Ergonomik ve özel tasarımlı sele kullanılmıştır.
  • Bayanlar için tasarlanan özel ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar.
  • Üç farklı renk seçeneği mevcuttur.

Bayanlar için Ergonomik Tasarımın Faydaları Nelerdir

Bu bisiklet kadın anatomisine uygun olacak şekilde titizlik ile tasarlanmıştır. Bianchi Fiore Bayan Dağ Bisikleti ile yapacağınız her sürüş, arazi şartları ya da mevsim ne olursa olsun, konforlu, dengeli ve keyifli olacaktır. Kadınlar tabii ki erkek bisikletlerini de kullanabilirler. Fakat erkek bisikletlerinin ve unisex bisikletlerin kadın sürücüler için o kadar da rahat ve verimli olmadığına değinmeden geçmeyelim. Kadın ve erkek anatomisindeki temel farklılıklar göz önünde bulundurularak üretilen bu bisiklet her yaştan kadın sürücü için harika bir seçim olacaktır. Çünkü kadınların ideal omuz, kalça genişlikleri, bacak boyları ve yapıları; ayrıca oturma kemiği mesafeleri ile ağırlıkları göz önüne alındığında bu bisiklet cazip bir görüntü ile eşsiz bir tasarım bileşeni sunar.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Fiore
Değerlendirmeniz
To Top