SKU
bianchi-folding-vintage

Bianchi Folding Vintage

Boyutları ve katlanabilir özellikleri ile tam bir kolaylık sağlayan Bianchi Folding Vintage Bike 7-V VB Katlanır Bisiklet son yıllarda her yaştan bisiklet severin gözdesi haline gelmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Folding Vintage
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
7 Vites
Jant Ebatı
20''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8” MIKNATISLI
Maşa
ÇELİK 1.1/8” MIKNATISLI
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY FT35
Vites Kolu
SHIMANO RS36 1X7
Lastik
CHAOYANG 20X1.75 AMBER YANAKLI
Krank Takımı
ALÜMİNYUM 48T
Arka Dişli
SHIMANO TZ500 14-28T
Sele
SELLE ROYAL
Çatal metaryeli
Steel

Siz de sabahları ofisinize bisikletiniz ile mi gitmek istiyorsunuz? Bu iş için tam boy dağ ya da şehir bisikletinizi denediniz ve istediğiniz verimi alamadınız mı? Öyleyse deneyimli bisiklet üreticisi Bianchi tarafından piyasaya sürülen Folding Vintage Bike 7-V VB Katlanır Bisiklet  tam olarak aradığınız bisiklet olabilir! Şehir içinde tam boy bisikletleri, sürüş yasağı olan yerlerde taşımak ve hareket ettirmek zor bir iş olabilir. Fakat size boyutları ve katlanabilir özellikleri ile tam bir kolaylık sağlayan Bianchi Folding Vintage Bike 7-V VB Katlanır Bisiklet son yıllarda her yaştan bisiklet severin gözdesi haline gelmiştir. Üstelik katlanarak taşınabilmesinin yanında, özel gidon sistemi ve küçük tekerlek yapısı ile dar yollarda ve ani virajlarda keskin dönüşler yapmanıza olanak sağlar.

Bianchi Folding Vintage Bike 7-V VB Özellikleri;

  • 20 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Kadrosu hafif alüminyum malzemeden katlamalı ve mıknatıslıdır.
  • Çelik rijitler sayesinde dayanıklıdır, esneme yapmaz.
  • Şehir içinde kullanım kolaylığı sağlar.
  • 7 vites özelliğine sahiptir.
  • Katlandığı zaman fazla yer kaplamaz.
  • Öne doğru açılı, yükseklik ayarlı gidon kullanılmıştır.

Katlanır Bisikletlerin Avantajları        

Katlanır bisikletlerin en büyük avantajı adı üzerinde ihtiyacınız olmadığı zaman katlanabilmesidir. Böylelikle bulunduğu alanda az yer kaplar ve bir yerden diğer yere taşınması da kolaylaşır. Ayrıca katlanır bisikletlerin çalınma olasılığı da istatistiklere göre daha azdır. Çünkü katlanır bisikletinizi ofisinize geldikten sonra katlayarak ofis köşesinde bir yere yerleştirebilirsiniz. Şık Folding Vintage Bike Katlanır Bisiklet’in günümüz modern çağına uygun estetik bir görüntüleri vardır. Tekerlek boyutlarının küçük olması dolayısı ile hız kazanmak için bisiklet üzerinde çok fazla efor harcamanızı gerektirmez. Böylelikle daha az pedal çevirerek daha çok yol gidebilirsiniz. Bu bisikletler her koşulda çok pratiktir. Aniden yağmur bastırırsa, bisikletinizi katlayıp yanınıza alarak, yola otobüs ya da metro ile devam edebilirsiniz! Son olarak bu bisiklet her yaştan kullanıcı için oldukça güvenlidir. Bakım maliyetleri de oldukça düşüktür.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Folding Vintage
Değerlendirmeniz
To Top