SKU
1000000112

Bianchi Honey 16 Jant

Bianchi Honey Kız 1 V modeli kız çocukları için tasarlanmış kullanışlı bir modeldir

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Honey 16 Jant
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
Tek Vites
Jant Ebatı
16''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Alüminyum
Maşa
Çelik
Krank Takımı
Çelik
Sele
DDK

Bianchi markası yetişkinlerde olduğu kadar çocuklarda da üstün özellikte ürünler hazırlamaktadır. Bianchı Honey Kız 1 V modeli kız çocukları için tasarlanmış kullanışlı bir modeldir. Çocuklar için bulundukları yaş aralığı dikkate alınarak konforlu bir sürüş hedeflenmiştir.

Fren ve Lastik Özellikleri

Fren ve lastik özellikleri hem yetişkinlerde hem de çocuklarda dikkate alınması gereken bir özelliktir. Kaliteli sürüş gerçekleştirmenin ilk şartlarından biri doğru lastik ve fren kullanımıdır. Kız çocukları için üretilen bu ürünün frenleri alüminyum v tipi frendir. Lastikleri ise siyah renkli ve 4-6 yaş kız çocukları için uygun boyutlardadır. Lastik gibi jant seçimi de konfor açısından önemlidir. Çünkü jantlar lastikleri olumlu ya da olumsuz etkiler. Bu nedenle jant ve lastik uyumu aranmalıdır. Bu üründe 16 inçlik alüminyum tek katlı jant kullanılmıştır.

Diğer Özellikler

Çocuğunuza hem yaş aralığına hem de güvenle kullanmasına uygun bir bisiklet seçerken dikkat etmeniz gereken başka özellikler de vardır. Bunlardan biri de kadrodur. Bisikletin kadrosu çocuğun yaşına uygun olmalıdır. Kullanmada güçlük çekmeyeceği bir bisiklet seçilmelidir. Aynı zamanda hafifliği de göz önünde bulundurulmalıdır.  Bianchı kız bisikletinde alüminyum 1 inç kadro seçimi yapılmıştır. Çocuklar için uygundur.

  • Maşa konusunda marka 16 inçlik yol 1 inç çelik modeli tercih etmiştir.
  • Krank takımı çeliktendir. Kaliteli çelik olması ürünün dayanıklılığını arttırmaktadır.
  • DDK marka sele seçimiyle rahatlığı hedeflemiştir. Ayarlanabilir olması uygun konumda kullanılabilmesi açısından önemlidir.
  • Aksesuar olarak bisikletin ön sepet ve arka bagaj bölümleri bulunmaktadır. Böylece gerek kendi oyun alanında gerekse yaptığınız küçük gezintilerde bu alanları kullanabilecektir.

Çocuklar için bisiklet fiziksel bir aktivitedir. Bu aktiviteden yararlanmaları yüksek standartlarda bir ürün kullanmakla mümkündür. Ona bisiklet seçerken sevebileceği ve rahat edeceği bir ürün tercih etmelisiniz. Üzerinde rahat olması için selesi ayarlanabilir olmalıdır. Bianchı marka Honey Kız 1 V bütün bu özellikler düşünülerek üretilmiş konforlu bir üründür. Dayanıklılık, uzun süre kullanışlılık, konforlu bir sürüş, hafif kadro gibi özellikler ürünün en temel özelliklerindendir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Honey 16 Jant
Değerlendirmeniz
To Top