SKU
1000000108

Bianchi Bianchı Hotwheels 16 Jant

Bianchi markanın Hotwheels erkek 1-V modeli 4-6 yaş arası erkek çocukları için tasarlanmıştır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Bianchı Hotwheels 16 Jant
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
Tek Vites
Jant Ebatı
16''
Kadro Materyali
Çelik
Kadro
Çelik
Krank Takımı
Çelik
Sele
DDK

Bianchi markanın Hotwheels erkek 1-V modeli 4-6 yaş arası erkek çocukları için tasarlanmıştır. Çocuklarınızın eğlenirken spor yapması için ideal bir üründür. Tasarımı ve konforuyla üstün özellikler taşımaktadır.

Fren ve Lastik Özellikleri

Her araçta olduğu gibi çocuk bisikletlerinde de fren ve lastikler önemlidir. Bisiklet seçerken ilk bakılması gereken özelliklerdendir. Lastiklerin ebatları, kalitesi sürüş için etkilidir. Aynı zamanda jantlarla uyumlu olması gerekir. Fren ise güvenlik için önemlidir. Daha da önemlisi ise frenin güvenli bir şekilde kullanmaya uygun olmasıdır.

Bianchı Hotwheels Erkek 1-v ürününü frenleri için alüminyum v fren tipi tercih edilmiştir. Lastiklere baktığımızda siyah renk seçimi ile karşılaşıyoruz. Lastik ebatları 4-6 yaş grubu için uygun olarak belirlenmiştir.

Diğer Özellikler

Çocuğunuz için bisiklet seçiminde dikkat etmeniz gereken konulardan biri de kadro özelliğidir. Çünkü kadronun hafifliği çocuğunuz için kolaylık sağlayacaktır.

  • Bu ürünün kadrosu alüminyumdur ve 1 inç boyutlarındadır.
  • Maşası ise 16 inç boyutludur. Çelikten yapılmıştır.
  • Krank takımı incelendiğinde çelikten olduğunu görüyoruz.
  • Lastikle beraber dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan jantlar 16 inç büyüklüğünde ve tek katlı alüminyumdan yapılmıştır.
  • Çocuklar ve herkes için önemli olan bir özellik de seledir. Sele seçimi dikkatli yapılmalıdır. Çünkü selesi rahat olmayan bir bisikleti çocuğunuz uzun süre kullanmak istemeyecektir. Bianchı çocuk bisikletinin DDK marka selesi sayesinde istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun boyuna göre kullanım şeklini siz belirlersiniz.
  • Aksesuar, çocuk bisikletlerinin olmazsı olmazıdır. Arka bagajı bulunan ürünün bagaj kısmını çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Bisiklet seçiminde belli başlı özelliklere dikkat etmelisiniz. Çocuğunuz rahat etmeyeceği bir bisikleti kullanmak istemeyecektir. Bu nedenle ilk olarak kadrosunun çocuğunuza uygun olup olmadığına iyi bakmalısınız. Zorlanmadan kullanabileceği şekilde ise selesi gözden geçirilmelidir. Sele, ayarlanabilir özellikte olursa kullanım sırasında farklı pozisyonlara getirilebilmektedir.

Bisikletin hafif olması da taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Bütün bu özellikleri çocuğunuz için siz gözden geçirmelisiniz. 4-6 yaş aralığındaki erkek çocuklar için tasarlanan ürün çocukların ihtiyaçları ve bulundukları evre dikkate alınarak üretilmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Bianchı Hotwheels 16 Jant
Değerlendirmeniz
To Top