SKU
1000000146

Bianchi Jasmin Bayan

Yılların tanınan bisiklet üretici firması Bianchi tarafından piyasaya sürülen Jasmin Bayan 21-V VB Şehir/Tur Bisikleti sayesinde güvenli bir sürüş gerçekleştirirken, trafik akışına ya da yayalara bir sorun teşkil etmezsiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Jasmin Bayan
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
Yol Tipi Çelik
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Lastik
CST
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Sele
Selle Royal

Kalabalık şehir sokaklarında ya da yaz akşamlarının serinliğinde sahil yolunda bisiklet sürmeyi kim sevmez ki! Akan trafikte ya da şehir kalabalığında bisiklet kullanma fikri elbette sizi ürkütecektir fakat  bisiklet kullanımı konusunda siz de ürkek olmayın ve ilk iş olarak kendinize iyi bir şehir bisikleti seçin. Araba ya da toplu taşıma araçları kullanmaktan daha sağlıklı olan bisiklet kullanımı hem eğlenceli hem de sosyal bir aktivite haline gelebilir. Yılların tanınan bisiklet üretici firması Bianchi tarafından piyasaya sürülen Jasmin Bayan 21-V VB Şehir/Tur Bisikleti sayesinde güvenli bir sürüş gerçekleştirirken, trafik akışına ya da yayalara bir sorun teşkil etmezsiniz. Ve elbette arkadaşlarınızla buluşarak toplu halde bisikletler ile şehri turlamak da ayrı bir keyiftir. Bianchi Jasmin Bayan 21-V VB Şehir/Tur Bisikleti sizi asla yarı yolda bırakmaz ve varacağınızı yere güven ile ulaştırır.

Bianchi Jasmin Bayan 21-V VB Özellikleri;

  • 26 inç tek kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Alüminyum kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Ergonomik ve özel tasarım sele kullanılmıştır.
  • Ayarlı gidon boğazına sahiptir.
  • Gidona takılıp çıkartılabilen hasır sepeti vardır.
  • Arka bagaj özelliği bulunur.
  • İki farklı renk seçeneği mevcuttur.

İyi Bir Şehir Bisikleti

Bu bisiklet oldukça dayanıklı ve özellikle bayan kullanıcılar için öncelikle konfor odaklıdır. 26 inç boyutundaki alüminyum jantlar kullanılarak üretilen tekerlekler kullanım kolaylığı ve optimum hız sağlarlar. İnce tekerlekler sayesinde, yol üzerinde sürtünme en aza indirgenerek akıcı bir sürüş hedeflenir. Asfalt yollarda eşsiz sürüş keyfi yaşatan Jasmin Bayan 21-V V Şehir/Tur Bisikleti görünüşü itibariyle de çok şıktır. Açık mavi ile mürdüm-siyah renk seçenekleri ile bayan sürücülerin gözüne de hitap eder. Gidona takılıp çıkartılabilen hasır sepetleri ile, günlük hayatınızda alışverişlerinizde kolaylık sağlayabilir. Ya da evcil hayvanınızı sepete koyup onu bir şehir turuna çıkarmak da isteyebilirsiniz. Arka bagaj özelliği sayesinde, bisiklet üzerinde ikinci bir yolcu, gazete ve dergileri taşımak için de idealdir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Jasmin Bayan
Değerlendirmeniz
To Top