SKU
bianchi-meta-pro

Bianchi Meta Pro

Bianchi Meta Pro Erkek 21-V MD Dağ Bisikleti sağlamlık ve ergonomik yapıyı, etkileyici bir dizayn ile birleştirmiştir. B

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Meta Pro
Marka
Bianchi
Fren Tipi
Mekanik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Çelik
Kadro
Çelik
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Lastik
CHAOYANG
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Sele
Ddk Jelli

Esnek ve duyarlı yapısı ile bu bisikletin müthiş bir enerjisi vardır. Mükemmel sürüş keyfi ile kendinizi harika hissetmenizi sağlar. Çok çeşitli arazi koşullarına dayanması için özel olarak Bianchi firması tarafından tasarlanan  Meta Pro Erkek 21-V MD Dağ Bisikleti ile tozlu, taşlık ve kayalık arazilerde kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Dayanıklı çelik kadro ile imal edilmiş Bianchi Meta Pro Erkek 21-V MD Dağ Bisikleti sağlamlık ve ergonomik yapıyı, etkileyici bir dizayn ile birleştirmiştir. Bisiklet hız kazandığında ya da yokuş aşağı inişlerde, alüminyum mekanik disk frenler sayesinde tam tutuş ve güvenli duruş sağlar. Kullanmaya başladığınız andan itibaren favori bisikletiniz olacak.

Bianchi Meta Pro Erkek 21-V MD Özellikleri;

  • 26 inç çift kat alüminyum jantlar kullanılmıştır.
  • Çelik kadro kullanılmıştır.
  • 21 vites özelliğine sahiptir.
  • Alüminyum mekanik disk frenler kullanılmıştır.
  • DDK jelli sele kullanılmıştır.
  • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.

İyi Bir Dağ Bisikleti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Eğer iyi bir dağ bisikleti almak istiyorsanız, pek çok farklı unsuru göz önünde bulundurmanız gerekecek. Dağ bisikletlerinin pek çoğunda dahili süspansiyon sistemi mevcuttur. Bu sayede, bisikletiniz pürüzlü zeminlerde kolay kolay devrilmez. Ayrıca, iniş ve zıplama anlarında bisikletin çekiş gücü korunmuş olur. Darbeler absorbe edilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bisikletin full süspansiyon olup olmadığıdır. Meta Pro Erkek Dağ Bisikleti sahip olduğu mükemmel süspansiyon sistemi ile pedal çevirmelerde etkili ve tırmanışlarda mükemmeldir. Her çeşit bisiklet yolculuğu için ideal bir seçimdir. Dağ bisikleti seçerken dikkat etmeniz gereken diğer nokta tekerlek boyutlarıdır. 26 inç çift kat alüminyum jantlar hem ergonomik hem de dayanıklıdır. Boyutları onlara daha fazla ivme kazandırır. Son olarak bisikletin kadrosuna bakmanızı önereceğiz. Çelik kadro kullanılan bu bisiklet uzun yıllar dayanıklıdır ve yıpranma payları çok düşüktür. Herhangi bir kaza sonrasında tamiri ucuz ve kolaydır. Çok amaçlı sürüşler için ideal olan bu bisikleti seçerek siz de akıllıca bir karar vermiş olacaksınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Meta Pro
Değerlendirmeniz
To Top