SKU
999999807

Bianchi Rcx 427

Bianchı marka bisikletler Bianchı Rcx 427 Erkek Dağ 21-V HD modeliyle arazi koşullarında kullanmak üzere uygun özellikte üretiliyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Rcx 427
Marka
Bianchi
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ZOOM CH-565-D MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TX50
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24

Bianchı marka bisikletler Bianchı Rcx 427 Erkek Dağ 21-V HD modeliyle arazi koşullarında kullanmak üzere uygun özellikte üretiliyor. Zorlu arazi koşullarında güvenle sürüş deneyimi yaşamak için uygun özellikler barındırıyor. Serinin üretiminde tercih edilen vites, kadro, maşa ve krank takımı gibi parçaların kalitesi ve markası bisiklet konforunu etkilemektedir.

Fren ve Maşa Özellikleri

Bianchı marka bisikletlerin arazi koşullarına uygunluğu için güvenli fren sistemi bulunmaktadır. Ünlü Shimano markasının M317 hidrolik disk boyut ve şekli tercih edilmiştir. Maşa modeli için de alüminyum taçlı 60mm 1.1/ inç boyutundaki MLO modeli kullanılmıştır.

Lastik ve Vites Özellikleri

Zorlu arazi koşullarında en çok ihtiyacınız olan şeylerden biri de doğru lastiklerdir. Uygun lastik seçimi yolculuğunuzun daha kolay ve güvenli geçmesi açısından önemlidir. Ayrıca hız konusunda size destek sağlamaktadır. Lastik seçiminde Chaoyang 27.5x2.10 Celeste Bianchı lastikler kullanılmıştır.

 Bianchı R 427 Erkek Dağ 21-V HD bisikletlerin ön vites sistemi için Shimano Tourney TY 500 modeli uygulanmıştır. Arka vites sistemi için ise yine Shimano Tourney markasının TY300 modeli uygulanmıştır.

İyi bir bisiklet için kadro seçimine de dikkat etmek gerekir. Bianchı bisiklette alüminyum kadronun1.1/8 inç yarı entegre boyutları tercih edilerek daha hafif bir kullanım hedeflenmiştir. Böylece uzun süren gezilerinizde ağırlık hissetmeyecek ve kolaylıkla ilerleyeceksiniz.

  • Krank takımı için Shimano Tourney TY 500 tercih edilmiştir.
  • Vites kolu Shimano Altus M310 3x7 marka modelidir.
  • Arka dişli Shimano markasının TZ500 114-34T modelidir.
  • Jantlarda Bianchı marka çift kat alüminyum disk modeli uygulanmıştır.
  • Sele için yapılan tercih ise DDK Jelli şeklinde olmuştur.

Bianchı bisikletlerin en özel tarafı kullanım kolaylığı sağlıyor olmasıdır. Özellikle arazi ve dağ bisikletlerinde hafif kadro kullanılması yolculuğun zorluklarını azaltacaktır. Alüminyum malzeme hafiflik için en önemli özelliktir. Rahat sele özelliği ise duruşunuzu dilediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için uygundur. Güçlü frenler güvenlik için dikkate alınmalıdır. İhtiyacınıza uygun ve en kullanışlı bisiklet modeli için Bianchı bisikleti tercih edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Rcx 427
Değerlendirmeniz
To Top