SKU
1000000094

Bianchi Touring 405

Tourıng 405 Bayan Sehır 21-V Vb modeli, kolay kullanımı, hafifliği ve görünüşüyle insanları cezbediyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Bianchi Touring 405
Marka
Bianchi
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Vites Kolu
SHIMANO EF51 3X7
Krank Takımı
SHIMANO M131 48X38X28
Sele
Ddk Jelli

Bisiklet piyasasının en güvenilen markalarından biri olan Bianchi dağ tutkunlarına özel bisikletler de üretiyor. Bunlardan biri olan Tourıng 405 Bayan Sehır 21-V Vb  modeli, kolay kullanımı, hafifliği ve görünüşüyle insanları cezbediyor. Siz de bazı haftasonları şehir hayatının gürültüsünden uzaklaşmak ve bisikletinizi alarak ormanlık, dağlık alanlara gitmek istiyorsanız bunun için kendinize şık bir dağ bisikleti edinmelisiniz. Bu şık model de sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak son derece güvenilir bir modeldir.

Özellikleri

  • Tourıng 405 Bayan Sehır 21-V Vb  bisikleti dağlık araziler için uygun bir modeldir.
  • Medium boyutunda bulunabilir.
  • Mat siyah, celeste renkleri vardır.
  • 21 vitestir.

Dağ ve Bayırlarda Tercihiniz Bianchi Olsun

Uzak mesafelere gitmek, dağlık arazileri geçmek ve keyifli sürüş deneyimi yaşamak için tercihiniz Bianchi olmalıdır. Güvenilir ve sağlam malzemeden üretilen bisikletler sunan markanın en çok kullanılan modellerinden biri de bahsettiğimiz modeldir. 21 vites olduğu için geniş bir vites aralığına sahip olan bu modelde kullananlar zorlanmadan güçleri yeterek bisiklete binebilir ve zor arazileri aşabilir.

Dağ bisikletlerinin tekerlekleri daha kalın olduğundan bu onların ağır olduğu anlamına gelmez. Daha hafif ve sağlam malzemeden üretilen, kalın tekerlekli dağ bisikletleri vardır. Arazi bisikletlerinde süspansiyon çok önemlidir. Ayrıca Bianchi bisikleti aldığınız zaman teknik özelliklerinin yanı sıra güvenilirliğine de önem vermeniz gerekir. Yani güvenlik ekipmanları da almalı ve yola sonrasında çıkmalısınız. Bunun için kullanabileceğiniz ekipmanları listelerde bulabilirsiniz.

Kendinize Uygun Kadro Seçmeyi Unutmamalısınız

Dağ bisikleti alırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de kadro seçimidir. Çünkü kadro seçimlerinde önemli olan bisiklet borusunun uzunluğudur. Bu botu bacak aranıza ayakta durduğunuz zaman denk gelecek şekilde olmalıdır. Bu pozisyondayken bisiklet lastiği de yerden 5 cm yukarıda durmalıdır.

Tourıng 405 Bayan Sehır 21-V Vb  modelini alırken kombin için bu klasik taktiği denemeniz her zaman işe yarayacaktır. Kadro seçimi dışında teknik detaylar hakkında bilgilere satıcılardan da ulaşabilirsiniz. Aldığınız bu model sayesinde hız yapmayacak ancak çok zorlu yolları çok kolay ve güvenilir bir şekilde geçebiliyor olmanın rahatlığını yaşayacaksınız diyebiliriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Bianchi Touring 405
Değerlendirmeniz
To Top