SKU
EBBES25B26

Shimano Orta Göbek Bsa 126mm/68mm Bb-Es25 Octalink

Bottom bracket bsa 126mm/68mm bb-es25 octalink ürününü tercih ederek bisikletinizin en önemli parçalarından olan tekerleklerinizin verimini artırabilirsiniz.
113,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 126mm/68mm Bb-Es25 Octalink
Marka
Shimano

Bisiklet sayesinde her gün farklı yerler görerek ufkunuzun genişletebilirsiniz. Aynı zamanda sizin gibi bisiklet tutkunları ile birlikte bisikletli aktiviteler gerçekleştirerek sosyalleşebilirsiniz. Bisikleti yalnızca ulaşım amaçlı olarak değil, sağlıklı ve genç kalmak için kullanabilirsiniz. Düzenli bisiklet kullanımı ile hızlı ve kontrollü bir şekilde kilo verebilirsiniz. Formda kalmak isteyen kişiler spor salonları yerine açık havada sürüş keyfinin tadını çıkarabilirler. Ürünlerimiz birçok özelliğe sahiptir.  Sitemizdeki ürünleri inceleyerek bisikletiniz için ihtiyacınız olan her ürünü bulmanız mümkün. Ürün çeşitliliği bakımından bisiklet dünyasının enlerinden olan shimano marka ürünlerimizi detaylı olarak inceleyerek zevkinize ve bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Piyasadaki bütün bisikletlere uyum sağlayabilecek ürünlerimiz vardır.

Bottom Bracket Bsa 126mm/68mm Bb-Es25 Octalink Özellikleri;

  • Yapısı itibariyle bisikletinize uyum ağlar. Birleşim noktası sekizgen şeklindedir.
  • Kolay bir şekilde monte edilebilir.
  • Tekerleklerin performansını artırır.
  • Sürüş sırasında konfor seviyenizi yükseltir.
  • Ekonomik bir üründür.

Bottom bracket bsa 126mm/68mm bb-es25 octalink ürününü tercih ederek bisikletinizin en önemli parçalarından olan tekerleklerinizin verimini artırabilirsiniz. Kolay bir şekilde monte imkanı sağlayan bu ürünler aynı zamanda bütçe dostudur. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürünlerimizi sitemizde uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 126mm/68mm Bb-Es25 Octalink
Değerlendirmeniz
To Top