SKU
carraro-cr-race-012

Carraro Cr-Race 012

Carraro CR-RACE 012 ERKEK 14-V modeli bisiklet, yol bisikleti özelliğine sahip olan son derece şık ve kaliteli bir üründür.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-Race 012
Marka
Carraro
Vites Sayısı
14 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8” YARI-ENTEGRE HYDROFORMED
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO A070
Arka Vites
SHIMANO A070
Vites Kolu
SHIMANO A070
Lastik
CST
Arka Dişli
SHIMANO TZ21 14-28T
Sele
Selle Royal

Carraro CR-RACE 012 ERKEK 14-V modeli bisiklet, yol bisikleti özelliğine sahip olan son derece şık ve kaliteli bir üründür. Erkekler için tasarlanmıştır. Özellikle hız konusunda beklentileri yukarıya çeken bir model olarak bilinmektedir.

Fren ve Jant Özellikleri

Bisikletin jantlarında kullanılan sistem Çift kat diye de bilinen ve uzun yıllar boyunca kullanım sağlayan alüminyum sistemdir. Jant seti hem görsel hem de dayanıklılık anlamında başarılıdır. Ürünün lastikleri siyah renkten üretilmiştir. Kolay kolay patlamayan lastikler, kısa sürede hız kazanabilme özelliğine sahiptir ve son derece incedir. Lastik boyutları ise 700*25 C şeklinde ifade edilmiştir. Sele seçimi oldukça başarılıdır. Hafif olan selle royal ismi ön plana çıkmaktadır. Fren sistemlerinde tercih edilmiş olan Kumpas fren, alüminyum malzeme ile daha iyi bir hale getirilmiştir.

Özellikleri

  • Carraro bisiklet kadrosunda yarı entegre olarak tanımlanan Hydroformed yapı dikkat çeker.
  • Vites kolunda Shimano markasının A070 modeli tercih edilerek viteslerle bir uyum yakalanmıştır.
  • Vites için de yine aynı marka olan shimano kullanılmıştır. Ön vitesteki model ile arka viteste seçilen model aynıdır ve A070 şeklindedir.
  • Arka dişlinin tasarlanmasında da shimano markasının dışına çıkılmamıştır. TZ21 14 – 28 T modelinden faydalanılmıştır.
  • Bisikletin krank bölümüne baktığımızda yine shimano markasını görmekteyiz. Bu markanın A070 türü tercih edilmiştir.

Kadro ve Vites Özellikleri

Hızlı bisikletlerde çok kullanılan ve oldukça hafif olan alüminyum olan kadro, oldukça başarılıdır. Kadronun en dikkat çekici özelliği ise yarı entegre olmasının yanı sıra hydroformed sistemini içermesidir. Maşa için de benzer şeyler söylenebilir. Yine alüminyum maşa tercihinin yapıldığını görüyoruz. Vitesler shimanodur. Arka ve öndeki viteslerde tam bir uyum söz konusudur. İkisi de A070 modelidir.

CR-RACE 012 ERKEK 14-V bisiklet modeli, rahat selesi ve hafif yapısı ile yol bisikleti seçecek olanlar için çok iyi bir alternatiftir. Bundan dolayı bu modeli satın alarak, üstün özellikleri sayesinde çok uzun mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Vites, fren ve diğer bölümlerde shimano markasının tercih edilmesi, ürünün uyum yakalamasını sağlamıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-Race 012
Değerlendirmeniz
To Top