SKU
carraro-cr-race-022

Carraro Cr-Race 022

Carraro’nun en yeni modellerinden birisi olan CR-RACE 022 ERKEK 16-V, performans serverlerin gözdesi olacak bir yapıya sahiptir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-Race 022
Marka
Carraro
Fren Tipi
Kumpas Fren
Vites Sayısı
16 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1-1/8" YARI-ENTEGRE HYDROFORMED
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO CLARIS R2000
Arka Vites
SHIMANO CLARIS R2000
Vites Kolu
SHIMANO CLARIS R2000 2X8
Lastik
CST 700X25C
Krank Takımı
SHIMANO CLARIS R2000 50X34T
Arka Dişli
SHIMANO CSHG41 11-30T KASET
Sele
Selle Royal

Ülkemizde fabrikası olan ve burada üretim yapan Carraro, yol bisikleti arayanlar için ürettiği yeni ürün ile büyük bir ilgi görmektedir. Ürünün ismi Carraro CR-RACE 022 ERKEK 16-V şeklindedir.

Fren ve Jant Özellikleri

Fren sistemi oldukça başarılı olan bisiklet, Shimano frenleri ile dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra frenlerde tam model ismi isE shimano claris 2400 şeklindedir. Diğer tabir ile kumpas fren seçimi yapılmıştır. Bu frenin avantajlı yönleri içinde hızlı giden bisikleti hemen durdurması ve hızı kesmesi gelmektedir. Bisikletin jant setine tatmin edici bir tercihin yapıldığını görüyoruz. Bu tercih, Carraro şirketinin tasarlamış olduğu ve bunu yaparken de alüminyum malzeme kullandığı çift kat janttır. Lastiklerin, patlama ya da sönmeye karşı özel bir şekilde güçlendirilmesi, tatsız durumların ortaya çıkmasını engellemektedir. Royal sele ise rahatlığına önem veren kişiler için harika bir seçim olmuştur.

Özellikleri

  • Bisikletin krank takımında shimano sistemleri göz önünde bulundurulmuştur. Buna göre kranklar Claris modelidir. Bu model shimano markasının en iyi ve kaliteli serilerinden birisidir.
  • Frende Shimano tercihi yapılarak, teknik parçalardaki ahenk korunmuştur.
  • Lastikler siyah renklidir. CST 700*25 ismi ile bilinmektedir.
  • Vites kolu ve vitesler, shimano markasının kaliteli ürünlerinden seçilmiş ve bisiklete monte edilmiştir.

Maşa ve Vites Özellikleri

Alüminyum maşanın son yıllarda çok popüler olması, bu bisiklette de aynı ürünün kullanılmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra yarı entegre sistemli kadro, hydroformed özelliği sayesinde daha sağlam olmuştur. Bisikletin viteslerinde tercih edilen sistem ise Shimano claris 2400’dür. Vites kolunda aynı serinin 2450 modeli kullanılmıştır. Krank seçimine de bu markanın dışına kesinlikle çıkmayan firma, her parçanın birbiri ile tam uyumlu olabilmesi için yine shimano clarisi tercih etmiştir.

Carraro’nun en yeni modellerinden birisi olan CR-RACE 022 ERKEK 16-V, erkeklerin kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Görünümü ise son derece şıktır. Özellikle tutacak bölümündeki estetik göz kamaştırmaktadır. Bunun yanı sıra renk uyumu da başarılıdır. Vites çarkları bölümüne gri renk, kadroda ise siyah, mavi ve sarı renk tercih edilerek başarılı bir görsel ortaya çıkarılmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-Race 022
Değerlendirmeniz
To Top