SKU
carraro-cr-race-042

Carraro Cr-Race 042

Yarış bisikleti formatında üretilmiş olan Carraro CR-RACE 042 ERKEK 18-V bisiklet, görselliğinin şık olmasının yanı sıra, uzun yıllar boyunca kullanılabilme özelliğine de sahiptir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-Race 042
Marka
Carraro
Vites Sayısı
18 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8” YARI-ENTEGRE HYDROFORMED
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO SORA R3000
Arka Vites
SHIMANO SORA R3000
Lastik
Schwalbe Lugano 700x32C
Krank Takımı
SHIMANO SORA R3000 50X34
Sele
Selle Royal

Yarış bisikleti formatında üretilmiş olan Carraro CR-RACE 042 ERKEK 18-V bisiklet, görselliğinin şık olmasının yanı sıra, uzun yıllar boyunca kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Farklı renk alternatifleri ile piyasaya sunulan bisiklet, yarış tutkunları için tasarlanmıştır.

Kadro ve Vites Özellikleri

Carraro marka modelin en dikkat çekici özelliklerinden birisi maşada kullanılan malzemenin çeşididir. Bu malzeme kromdur. Krom maşa 11/8 inç ölçülerindedir. Kadro seçiminde ise hydoformed yarı entegre alüminyum malzeme tercih edilmiştir. Krank takımlarında shimano markasının sora modeline ait olan R3000 kullanılarak, sağlamlık konusunda ürüne sınıf atlatılmıştır. Bunun yanı sıra vites kolunda yine shimano rosa tercih edilmiştir. Bisikletin vites ve krank bölümü shimano imzasını taşıdığı için kaliteli ve uyumlu bir görüntü ortaya çıkmıştır. Vites modeli yine R3000 şeklindedir.

Özellikleri

  • Bisikletin lastiklerinde patlama gibi durumlara karşılık dirençli bir yapı tercih edilmiştir. Bunun için de Schwalbe lugano tercihi önemli bir ayrıntıdır.
  • Fren sistemlerindeki shimano tercihi, vites ve krank için de aynıdır. İki viteste de aynı model olan R3000 tercih edilmiştir.
  • Arka dişlinin de shimano ile güçlendirildiğini görmekteyiz. Bu ürün, CSHG3000 modelidir ve kaset özelliğine sahiptir.
  • Maşa alüminyumdan üretilmiştir ve 11/8 inç formatındadır.

Fren ve Lastik Özellikleri

Bisiklet sektörünün en önemli fren markalarından birisi olan shimano, bu modelin frenlerinde kullanılan isimdir. Sora modeli ile tasarlanmış olan fren sistemi oldukça iyi ve hızlı bir şekilde bisikletin durmasını sağlamaktadır. Jantlarda kullanılan marka ise firmanın kendisinin ürettiği janttır. Bu jantın üretiminde alüminyum malzemenin yanı sıra çift kat tercih edilmiştir. Bisikletin lastikleri, yol koşullarına uygun olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Çok kolay patlamayan lastiklerde Schawalbe lugono tercihi isabetli bir seçim olmuştur. Sele seçimini dikkatli bir şekilde yapan Carrao, bu bisiklete en uygun selelerden birisi olan selle royali bisiklete monte etmiştir.

CR-RACE 042 ERKEK 18-V model bisiklet, düzgün yollarda kullanılabilecek güzel bir üründür. Dışarıdan görüntüsü son derece şık olan ürünün renk seçimi ise siyah, lacivert ve sarı renklerden yapılmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-Race 042
Değerlendirmeniz
To Top