SKU
carraro-cr-race-fire

Carraro Cr-Race Fire

Carraro CR-RACE FIRE modeli kategori olarak yol bisikletlerine dahildir. Binicilerin konfor ve güvenliğinden taviz vermeden gerekli hıza ulaşabilmeleri için dizayn edilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-Race Fire
Marka
Carraro
Vites Sayısı
22 Vites
Jant Ebatı
28”
Ön Vites
SHIMANO 105 5800
Arka Vites
SHIMANO 105 5800
Krank Takımı
SHIMANO 105 5800

Carraro CR-RACE FIRE modeli kategori olarak yol bisikletlerine dahildir. Binicilerin konfor ve güvenliğinden taviz vermeden gerekli hıza ulaşabilmeleri için dizayn edilmiştir. Bu amaçla ilk olarak kadro ve maşasında kullanılan karbon malzemeler dikkat çeker. Maşa kısmında tercih edilen karbonun taşıdığı nitelikler 1/1/4” – 11/8” şeklindedir. Kadro ise yine aynı ölçülerde karbon malzemeden üretilmiştir.

Fren Sistemi ve Lastikler

CR-RACE FIRE modelinde lastik tercihi çoğu modelimizde olduğu gibi patlamaya karşı dirençli bir üretimdir. 700 x 25” ölçülerinde olan lastiğin üretici firması Schwalbe Lugano’dur.

Bisikletin fren sistemi de yüksek hızda bile kısa sürede durma imkanı veren ve  sürücünün dengesini bozmayacak şekilde tasarlanmış biçimdedir. Shimano’nun imzasını taşıyan 105 5800 serisi kumpas fren içeren model, bisikletin güvenliğini artıran önemli etmenler arasındadır.

Ön ve Arka Vites

Bisikletin viteslerinde kullanılan marka Schimano’dur. Hem ön hem de arka viteslerinde markanın 105 5800 serisi tercih edilmiştir ve vites kolunda 2 x 11 ölçüleri kullanılmıştır.

Krank takımında da yine Schimano’nun aynı seriyle uyumlu bir serisi bulunur ve 50 x 34 T boyutlarındadır.

Genel Özellikleri

Modelin, gövde ve diğer donanımında kullanılan marka ve malzeme türü gibi özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Bisiklette maşa kısmında karbondan yapılan ve 11 / 8” – 1/1/43 ölçülerinde olan bir parça bulunur.
  • Kadro kısmında malzeme olarak yine karbon kullanılmıştır ve maşa ölçüleriyle paralel özellik gösterir.
  • Modelin jantlarında alüminyum set tercih edilmiş olup, Schimano tarafından üretilen RS010 serisi mevcuttur.
  • Carraro bisikletlerin birçoğunda olduğu gibi bu modelde de binicinin rahat seyahat etmesine olanak veren Selle Royal marka sele kullanılmıştır.

CR –RACE FIRE, model adından anlaşılacağı gibi yarış bisikletlerine dahildir. Bu tip modeller günlük kullanımda da iş görür ancak asıl amacı uzun ve engebesiz yollarda süratli yolculuklara vesile olmaktır. Yarış bisikletleri ilk kez bisiklet sürecek olan kişilere pek tavsiye edilmez. Çünkü yol durumu bisikletin kullanımının zorlaşmasına neden olabilir ve bu da acem sürücüler için risk oluşturan bir etmendir.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-Race Fire
Değerlendirmeniz
To Top