SKU
carraro-cr-road-52

Carraro Cr-Road 052

Erkek yol ve yarış bisikletleri arasında yer alan Carraro CR-ROAD 052 ERKEK 20-V hızlı ve güvenli bir model arayanlar için uygun bir seçim.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-Road 052
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
20 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TIAGRA 4700
Arka Vites
SHIMANO TIAGRA 4700
Lastik
Schwalbe Lugano 700x32C
Krank Takımı
SHIMANO TIAGRA 4700
Sele
Selle Royal

Erkek yol ve yarış bisikletleri arasında yer alan Carraro CR-ROAD 052 ERKEK 20-V hızlı ve güvenli bir model arayanlar için uygun bir seçim. Shimano Tiagre serisi kullanılan vitesleri ve krank takımıyla uzun süreli kullanım sağlayan bir düzenek sunan model, binicini konforunu da sağlayan bir tasarım içeriyor.

Lastikler ve Fren Sistemi

CR-ROAD 052 ERKEK 20-V modelinde bisikletin yol tutuşuna yardımcı olan ve patlamalara karşı direnç sağlayan lastikler kullanılmıştır. 700 x 25C boyutlarında olan lastikleri diğer birçok modelde olduğu gibi Schwalbe Lugano markasının üretimidir.

Bisikletteki fren sistemi de vites ve krank takımıyla uyumludur. Shimano Tiagra olan frenler S405 Flat Mount serisidir. Modelde disk fren sistemi tercih edilmiştir.

Gövde Yapısı ve Özellikleri

Bisikletin gövdesini oluşturan parçalarda, ağırlık yönünden problem yaratmaması adına alüminyum malzeme kullanımı tercih edilmiştir. Kadro kısmındaki parçalar 11 / 8 inç boyutunda olup aynı boyutlardaki maşası Flat Mount fren sistemine uyumlu olarak dizayn edilmiştir.

Genel Özellikler

Satın almak isteyenler için bisikletin diğer parçalarındaki nitelikleri şöyle açıklayabiliriz.

  • Modelin arka dişlisinde Shimano markasının kaset tipi dişlisi yer alır ve modeli CHSG 500 12-28T’dir.
  • Ön vites olarak Tiagra 4700 serisi mevcuttur ve 50x34 ebatlarındadır.
  • Jantlar RX05 Center Lock olarak bilinen Shimano modelidir ve bisikletin genel yapısına uygundur.
  • Hız ve konforun bir arada sunulmasına yardımcı olması için modelin selesinde Sele Royal tercihi göze çarpar.

Carraro tarafından piyasaya sürülen bu model, bisiklet konusunda belirli bir tecrübeye erişmiş kişilerin tercih edebileceği bir türdür. Şehir için yolculuklarda da kullanılabilir ancak modelin tasarlanma amacı uzun yol seyahatleri ve hızlı sürüşleri kapsar. İnce tekerlekleri, şehir içindeki güzergahlar için uygun olmayabilir. Çünkü mazgallara takılan tekerlekler sürücü güvenliğini tehlikeye atabilir. Ayrıca yağışlardan sonra asfalt yollarda çabuk kayacağı için de risk oluşturur.

Modeli diğer yarış bisikletlerinden ayıran özellik ise gövde kısmında karbon yerine alüminyum malzeme kullanılmış olmasıdır. Burada amaç bisikletin ağırlaştırmadan dayanıklılık katmak ve daha çabuk süratlenen bir hale getirmektir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-Road 052
Değerlendirmeniz
To Top