SKU
carraro-cr-t-world

Carraro Cr-t World

Şehirde tur atmak Carraro CR-T WORLD ERKEK 30-V HD-VB ile çok daha keyifli.
Başlangıç Fiyatı 6.119,89 ₺ Normal fiyat 6.442,00 ₺
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cr-t World
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
28”

Şehirde tur atmak Carraro CR-T WORLD ERKEK 30-V HD-VB ile çok daha keyifli. Erkek sürücülerin anatomisine uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiş olan bu model, konforlu sürüş imkanının yanı sıra şık görünümüyle de tüm gözleri üzerinize çekecek. Şehir içi ve kısa / orta mesafeli sürüşler için ideal olan model, taşıdığı özellikler bakımından benzerlerinden ayrılıyor.

Gövde Özellikleri

Modelin dayanıklı olmasını sağlayan iskeleti en önemli özelliklerinden bir tanesi. Rijit konik saplı alüminyum kullanılarak yapılan maşası ile birlikte, kadrosunda tercih edilen Tripple Buttud sistemi fark yaratıyor. Ayrıca Hydroformed ve tam entegre sağlayan alüminyum konik alin boru kullanıldığını da belirtelim.

Jant ve Lastikler

Bisikletin yolda sağlam durmasını sağlayan lastikleri sektörün en saygı duyulan markalarından olan Michelin markasının izlerini taşıyan Protek Cross Max serisi. Ölçüleri ise 700 x 40C şeklinde. Lastikleri dışarıdan gelecek her türlü olumsuz etmene karşı direnç gösterecek şekilde üretilen modelde, gece gerçekleşen seyahatler için elzem olan reflektörler de bulunuyor.

Modelin jantlarında ise alüminyum malzeme tercih edilmiştir. Bisikletin dayanıklılığına yardımcı olurken ağırlığını artırmayan bu malzeme Carraro tarafından üretilmiş ve çift katlı sistem kullanılmıştır.

Genel Özellikler

CR-T WORLD ERKEK 30-V HD-VB satın almayı düşünenler, aşağıdaki verileri inceleyerek bisikletin taşıdığı nitelikleri görebilirler.

  • Krank takımında Shimano’nun Deore serisi kullanılmış olup, T611 modelinin 48x36x36 ölçüleri tercih edilmiştir.
  • Vites kolunda da Shimano Deore M610 bulunur ve 3x10 boyutlu olanı kullanılmıştır.
  • Modelin ayarlanabilen bir gidon boğazı vardır. Bu sayede düz ve engebeli yollarda kendinize göre bir ayarlama yapabilirsiniz.
  • Ön ve arka kısımda yer alan bagajlar sayesinde yolda ihtiyacınız olacak şeyleri taşıyabilirsiniz.
  • Basta kilit sayesinde bisikletinizi kolayca güvene alabilir ve mini pompasının yardımıyla hızlı bir şekilde lastiklerinizi kendiniz şişirebilirsiniz. 

Modelin içerdiği diğer bir ek özellikle ise dinamo yardımıyla ışık yayan bir ön göbek ve ön far sisteminin olmasıdır. Arka kısımdaki lamba ise pille çalışır. Ayrıca de-monte özelliği olan matara tutucu da bisiklet ile birlikte sahip olabileceğiniz aksesuarlardan biridir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cr-t World
Değerlendirmeniz
To Top