SKU
carraro-cross-424

Carraro Cross 424

Dağ bisikletleri sınıfında olan Carraro CROSS 424 ERKEK 21-V MD, erkeklerin kullanması için üretilmiş olan bir modeldir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Cross 424
Marka
Carraro
Fren Tipi
Mekanik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM CH-386A 1.1/8″ AMORTİSÖRLÜ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX55
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Sele
Selle Royal

Dağ bisikletleri sınıfında olan Carraro CROSS 424 ERKEK 21-V MD, erkeklerin kullanması için üretilmiş olan bir modeldir. Birçok farklı özelliği ile dikkat çeken bisiklet, özellikle arazide sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap etmektedir.

Kadro ve Vites Özellikleri

Bisikletin kadrosunda Alüminyum malzeme mevcuttur. Bu malzemenin kadro yapısı ise 11/8 inç boyutundadır. Bunun yanı sıra maşa üzerinde amortisör vardır. Amortisörün türü ise 24 inç ve Zoom şeklindedir. Maşanın amortisörlü olması, bisikletin arazide kullanımını çok daha kolay bir hale getirmektedir. Vites seçiminde shimano markası tercih edilerek, bu markanın farklı modelleri kullanılmıştır. Arka viteste Tourney çeşidinin TX35, ön viteste ise aynı markanın Tourney TX50 versiyonu başarılı bir biçimde kullanılmıştır. Krank takımı seçiminde Çelik dikkat çekmektedir. Çelik malzemenin oranları ise 42*34*24 biçimindedir. Vites kolunda da Shimano markası ön plana çıkmaktadır. ASTEF51 modeli vites kolunda tercih edilmiş olan modeldir.

Fren ve Jant Özellikleri

V- fren özelliğine sahip olan üründe, jantlar alüminyumdan üretilmiştir. Ayrıca çift kat olacak şekilde disk jantlar dikkat çekmektedir. Lastikler siyah olarak tasarlanmıştır. Lastik boyutu ise 24*195’dir. Sele seçiminde, bir klasik olan Royal modeli tercih edilmiştir.

Özellikleri

  • CROSS 424 ERKEK 21-V MD Krank takımı, dayanıklı ve çok ağır olmayan çelik malzemeden üretilmiştir.
  • Jantlarda çift kat özelliği vardır. Alüminyum olan jantlar disk şeklindedir.
  • Maşa amortisörlüdür. 24 Zoom markası ile bilinmektedir.
  • Frenlerde Mekanik disk özelliği dikkat çekerken, Miracle 350 tercih edilmiştir.
  • Ürünün lastikleri siyahtır ve boyutları da 24*1.95’dir.
  • Ön ve arka vites tercihleri değişmektedir. Aynı markanın farklı modelleri kullanılmıştır. Ön viteslerde Shimano markasının tourney modeli olan TZ 30, arka viteste ise Tourney TX 55 kullanılmıştır.
  • Vites kolu seçiminde Shimano modelinin ASTEF41ürünü kullanılmıştır.

Carraro marka olan bisiklet, bu özellikleri sayesinde çok sık tercih edilen bir bisiklet olmuştur. Gerek viteslerde gerekse vites kolunda shimano markası dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra mekanik disk özellikli fren, kullanımı daha kolay hale getirirken, durma işlemlerini de hızlandırmaktadır. Royal sele ise son derece rahattır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Cross 424
Değerlendirmeniz
To Top