SKU
1000000160

Carraro Daytona 2624

Carraro DAYTONA 2624 ERKEK 24-V HD modeli, ilgi çekici ve üstün özellikleri ile macera arayanlar için tasarlanmıştır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2624
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3X8
Lastik
CST
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Sele
Ddk Jelli

Dünyanın en büyük bisiklet markalarından birisi olarak kabul edilen Carraro, dağ bisikleti kategorisine çok büyük bir önem vermektedir. Bu amaç ile Carraro DAYTONA 2624 ERKEK 24-V HD modeli, ilgi çekici ve üstün özellikleri ile macera arayanlar için tasarlanmıştır. Her çeşit arazide kullanılabilen bisiklette, suntour Xct Hlo 100 mm maşa kullanılmıştır. Güvenliği ön planda tutan maşanın en önemli özellikleri ise hem kilitli yapısı hem de yarın entegre olmasıdır. Maşa seçiminde alüminyum üzerinden bir üretim söz konusudur.

Vites Özellikleri

Vites konusuna önem veren firma, bu ürün için dünya devi Shimano vitesleri tercih etmiştir. Viteslerin özelliklerine göre önde ve arkada farklı modeller kullanılmıştır. En bilinen shimano modellerinden birisi olan Tourney, ön viteste Ty500 olarak karşımıza çıkmaktadır. Arka viteste ise yine shimano tourney serisinin Tx800 modeli başarılı bir biçimde entegre edilmiştir. Krank takımını her zaman en iyi malzemeden üreten firma yine shimano ile beraber çalışmış ve ty301 modelini kullanmıştır. Bunun yanı sıra vites kolunda da shimano farkı kendisini göstermektedir. Bu markanın en bilinen vites kollarından birisi olan altus m310, ilgili bölgede tercih edilmiştir.

Fren ve Sele Özellikleri

DDK ismi ile bilinen jelli sele, seyahat sırasında vücudunuzun rahat edebilmesi için son derece ideal bir üründür. Bundan dolayı Carraro, bu tip bir seleyi bisiklete entegre ederek, müşterilerinin sürüş keyfini de arttırmıştır. Fren seçimi ise disk fren üzerinden yapılmıştır. Çift katlı alüminyum jant ise disk özelliği sayesinde hem konforu artırmakta hem de kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Özellikleri

  • Arka dişlinde Kaset özelliği mevcuttur
  • Tüm vites sisteminde Shimano tercih edilmiştir.
  • Lastiklerde Carraro logosu yer almaktadır. Boyutları ise 26*2.10 şeklindedir.
  • Jantlar disk özelliğinin yanı sıra alüminyum ve çift kattır.
  • Frenlerde hidrolik sistem, durmayı çok daha kolay bir hale getirmektedir.

Bisikletin ilgi çekici ve üstün yanları, sürüş keyfinin artmasında çok büyük bir role sahiptir. Yarı entegre kadronun dayanıklılığı, engebeli arazilerde size avantaj sağlayacaktır. Viteslerdeki shimano farkı, kolay geçişler sağlamaktadır. DAYTONA 2624 ERKEK 24-V HD bu özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2624
Değerlendirmeniz
To Top