SKU
carraro-daytona-2627

Carraro Daytona 2627

Bisiklet üreten en büyük markalardan birisi olan Carraro, erkeklerin kullanımı için üretmiş olduğu Carraro DAYTONA 2627 ERKEK 27-V HD modeli ile son derece keyifli bisiklet sürüşleri sağlamaktadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2627
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″ RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M370
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M370
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M370 3X9
Lastik
CST
Sele
Ddk Jelli

Bisiklet üreten en büyük markalardan birisi olan Carraro, erkeklerin kullanımı için üretmiş olduğu Carraro DAYTONA 2627 ERKEK 27-V HD modeli ile son derece keyifli bisiklet sürüşleri sağlamaktadır. 26 inç olan bisikletin maşası yarı kilitli özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra yarı entegre olması ile de dikkat çekmektedir. Maşadaki kilit ise gidondan verilmiştir. Bu bölümde kullanılmış olan malzeme, dayanıklılığı ile dikkat çeken alüminyumdur.

Vites Özellikleri

Carraro firması bu modelinde vites olarak Shimano markasını tercih etmiş ve bu markanın en bilinen modellerinden birisi olan Altus’u kullanmıştır. Ön vites bölümünde Altus M370 dikkat çekerken, arka viteste de aynı modeli uygun görmüştür. Böylelikle iki tarafta da aynı vites çeşidi kullanılmıştır. Bisikletin krank takımında yine shimano şirketinin üretmiş olduğu Altus M351 göze çarpmaktadır. Krank oranı ise 44*32*22 şeklinde üretilmiştir. Vites kolunda, uyumu bozmamak adına Shimano Altus m370 tercih edilmiştir. Vites kolunun boyutu ise 3*9 olarak tasarlanmıştır.

Fren ve Jant Özellikleri

Fren seçiminde genellikle çok büyük markalar ile çalışan firma, Hidrolik disk firen özelliği ile bilinen Shimano m315 modelini tercih etmiştir. Jantlarda ise Alüminyum malzeme ile dayanıklılığı arttırılan disk jant dikkat çekmektedir. Lastikler siyah ve üzerinden Carraro logosu ile bilinmektedir. Çok büyük rahatlık sağlayan ddk sele ise jelli bir modeldir. Jelli modelin en büyük avantajı ise vücut yapısına göre şekil almasıdır.

Özelikleri

  • Bisikletin frenlerinde kullanılan shimano, hızlı ve ani duruşlarda göstermiş olduğu performans ile dikkat çekmektedir.
  • Logolu bisiklet lastiği ise patlamalara karşılık son derece dayanıklıdır. Bundan dolayı arazi koşullarına çok büyük bir uyum göstermektedir.
  • Krank ve vites takımında shimano modelinin kalitesi ile oluşturulmuştur.
  • Arka dişilerdeki kaset özelliği bisikletin bir diğer önemli artısı olarak dikkat çekmektedir.

Dağ bisikletleri ile gezintiye çıkmak isteyen bisiklet kullanıcıları, DAYTONA 2627 ERKEK 27-V HD modelini her koşulda kullanabilirler. Oldukça kaliteli ve marka malzemelerden üretilmiş olan bisiklet, bu yönü ile çok büyük ilgi görmektedir. Bisiklet selesinin yapısı, konfor sağlama noktasında oldukça önemlidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2627
Değerlendirmeniz
To Top