SKU
carraro-daytona-2724

Carraro Daytona 2724

Carraro marka olan DAYTONA 2724 ERKEK 24-V HD bisikletinin fren özellikleri son derece kaliteli ve dikkat çekicidir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2724
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Lastik
CST
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Sele
Ddk Jelli

Bisiklet keyfini yaşamak için oldukça iyi ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir bisiklet almak gerekmektedir. Bunun için Carraro DAYTONA 2724 ERKEK 24-V HD modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. En iyi ve en dayanıklı bisiklet üreten şirketlerden birisi olan Carraro, dağ bisikleti ile değişen arazi koşullarına hemen uyum sağlayan bir bisiklet arayanlara, daytona modelini tavsiye etmektedir. Ürünün özellikle maşa bölümünde dikkat çekici birçok özellik vardır. Burada yer alan maşa bölümü,

Fren Özellikleri

Carraro marka olan DAYTONA 2724 ERKEK 24-V HD bisikletinin fren özellikleri son derece kaliteli ve dikkat çekicidir. Popüler ve kaliteli fren sistemlerinden birisi olan Hidrolik disk frene sahip olan bisiklet, kullanıcılarına bu noktada çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Fren sisteminin modeli ve markası ise Shimano m315 şeklindedir. Bu fren sistemi, her türlü durumda çok kolay bir şekilde bisikleti durdurmaktadır. Bisiklet jantı çift katlıdır. Alüminyum özelliğe sahiptir. Lastikler ise Carraro tarafından üretilmiştir. Lastik boyutu 27.5*1.20 olarak tasarlanmıştır. Lastiklerin bir diğer özelliği ise her türlü koşulda yol alabilmesi ve dayanıklı olmasıdır.

Özellikleri

  • Maşası kilitli olan bir sistem üzerinden bisiklet dizayn edilmiştir.
  • Selede kullanılan malzeme jellidir. Ddj jel ismi ile bilinmektedir.
  • Viteslerde ve arka dişlide shimano modeli kullanılmıştır.
  • Ürünün jantı da alüminyum malzeme ile tasarlanmıştır.

Vites ve Maşa Özellikleri

Bisikletin tasarlanmasında hiçbir masraftan kaçınılmadan en iyi malzemeler kullanılmıştır. Vites bölümünde marka seçimi shimano’dan yana kullanılmıştır. Ön viteslerde Tourney Ty500 kullanılırken, arka viteslerde ise TX800 tercih edilerek farklı bir seçim yapılmıştır. Hem ön hem de arka vitesler, dişlileri yormadan vites geçişi yapmayı sağlamaktadır. Maşa da yarı entegre bir sistem söz konusudur. Bunun yanı sıra kilitli maşa sayesinde güvenlik de artmaktadır. Vites kolu seçiminde de shimano dışına çıkmayan firma, Altus modeli ile son derece kaliteli bir sistem oluşturmayı başarmıştır. Bisikletin dikkate değer olan özellikleri, uzun yıllar arazi gezisine çıkmak isteyen kişiler için harika bir ayrıntı olacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2724
Değerlendirmeniz
To Top