SKU
carraro-daytona-2725

Carraro Daytona 2725

Dağ bisikleti arayan bayanlar için en güzel modellerden birisi Carraro DAYTONA 2725 BAYAN 24-V HD olarak dikkat çekmektedir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2725
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ALÜMİNYUM TAÇLI 1.1/8″ MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3X8
Lastik
CST
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Sele
Ddk Jelli

En güzel hobilerden birisi olan bisiklet sürmek, kaliteli bir ürün ile yapıldığı zaman daha fazla keyif vermektedir. Dağ bisikleti arayan bayanlar için en güzel modellerden birisi Carraro DAYTONA 2725 BAYAN 24-V HD olarak dikkat çekmektedir. Bu bisiklet Carraro farkı ile profesyonel bir biçimde üretilmiştir. Bisikletin özellikleri ve kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Lastik konusunda çok iyi bir seçim yapan firma, bizzat kendi ürettiği Carraro marka lastikleri kullanmıştır.

Fren ve Jant Özellikleri

Bisiklette kullanılan fren sistemi, hidrolik disk adı ile anılmaktadır. Bu sistem hem hızı hem de dayanıklılığı ile bilinmektedir. Frenleri sağlayan marka ise shimanodur. Bisikletin jantı alüminyum malzemenin kalitesi ile üretilmiştir. Carraro disk jant, ürüne son derece yüksek bir güvenilirlik katmıştır.

Özellikleri

  • DAYTONA 2725 BAYAN 24-V HD bisiklette jelli sele seçimi yapılarak ddk özellikli bir sele tercih edilmiştir. Bu sele, uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmeden kalması ile bilinmektedir.
  • Fren sistemleri oldukça sağlam düzeydedir. Bu sistem shimano markası ile oluşturulmuştur. Hidrolik sistemli fren sayesinde bisiklet hemen durabilmektedir.
  • Viteslerde dikkat çekici birçok özellik vardır. Shimano markasının popüler modellerinden birisi olan tourney kullanılmıştır.
  • Maşa ise kilitli ve alüminyumdur.
  • Çift katlı disk sayesinde her türlü darbeye karşı bisiklet güçlendirilmiştir.

Vites Özellikleri

Bisiklet vitesi denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan birisi olan shimano, carraro markasının bu modelinde ön ve arka vitesleri tasarlamıştır. Oldukça kaliteli olan vites sistemi, Tourney modeldir. Bunun yanı sıra ön ve arka için değişik modeller kullanılmıştır. Shimano ty500 ön viteste tercih edilirken, arka viteste ise tx800 göze çarpan önemli bir ayrıntıdır. Bisikletin önemli bölümlerinden birisi olan krank takımı, yine Shimano markasının imzasını taşımaktadır. Altus ise vites kolunda kullanılan parçadır.

Son derece kullanışlı olan bisiklet, bu özellikleri ile çok uzun seneler boyunca kullanılabilmektedir. Ürün, dağ bisikleti olduğu için birçok farklı arazi yapısına göre uyum gösterebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede bisiklet ile istediğiniz her yere rahatça gidebilir ve kötü yol koşullarından asla etkilenmezsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2725
Değerlendirmeniz
To Top