SKU
carraro-daytona-2727

Carraro Daytona 2727

Şehir dışı turlarına katılan kişilerin satın aldığı dağ bisikletleri içinde Carraro DAYTONA 2727 ERKEK 27-V HD modeli ilgi ile karşılanmaktadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2727
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1-1/8" YARI-ENTEGRE HYDROFORMED
Maşa
ALÜMİNYUM 1-1/8" RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M2000
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M2000
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M2000 3x9
Lastik
CHAOYANG 27.5X2.10
Krank Takımı
SHIMANO MT100 40X30X22T
Arka Dişli
SHIMANO CSHG20 11-34T KASET
Sele
Ddk Jelli

Kullanım alanına göre tasarlanan bisikletler arasında, dağ bisikleti modeli çok büyük bir ilgi görmektedir. Şehir dışı turlarına katılan kişilerin satın aldığı dağ bisikletleri içinde Carraro DAYTONA 2727 ERKEK 27-V HD modeli ilgi ile karşılanmaktadır. Erkekler için üretilen bisikletin maşası, tamamen alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiştir.  Gidon bölümünde kilitli olan maşa, 11/8 inç ölçüleri ile yarı entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Bisikletin selesi ise özel olarak jelli diye tabir edilen ddk modeli kullanılarak dizayn edilmiştir. Bu sele, oldukça rahat olması ve ergonomik yapısı ile bilinmektedir.

Özellikleri

  • Bisikletin özelliklerinden birisi lastiklerinde kullanılan dayanıklı malzemedir. Özellikle araziye çıkıldığı zaman lastik kolay kolay patlamaması ile bilinmektedir. Lastik üzerinden firmanın logosu beyaz bir renk ile kullanılmıştır.
  • Vites kolunun tasarımı shimano markasına aittir. En çok ilgiyi gören vites kolu modellerinden birisi olan altus tercihi başarılı bir biçimde uygulanmıştır.
  • Carraro Krank takımı için de shimano markasının kullanılması, bisikletin kalitesini yukarıya taşımıştır. Altus m370 krankın boyutları; 44*32*22 biçiminde üretilmiştir.
  • Frenlerde, kolay durma özelliği ile dikkat çeken ve sorun çıkarmayan shimano hidrolik disk fren tercih edilerek, bisiklete yüksek bir güvenlik katılmıştır.
  • Jant için çift katlı olan alüminyumdan yapılmış disk tercih edilmektedir.

Fren ve Vites Özellikleri

Fren özelliklerine baktığımızda, hidrolik diye tabir edilen fren sisteminin başarılı bir biçimde entegre edildiğini görüyoruz. Bu sistemin en büyük avantajlarından birisi, bisikleti çok kısa bir süre içerisinde ve tam olarak durdurmasıdır. Shimano olan frenler, m315 modelidir. Bunun yanı sıra aynı markanın vites üzerinde de kullanıldığını görmekteyiz. Bisiklet vitesi konusunda artık en ünlü isimlerden birisi olan shimano, ürünün arka ve ön viteslerinde çok kaliteli bir iş çıkarmıştır. Ön vites ve arka vites shimano m370 modelidir. Ayrıca bu vitesin ara modeli ise altus serisidir.

Maşa Özellikleri

Bisikletin maşasında dikkat çeken özelliklerin başında yarı entegre kadro gelmektedir. Bunun yanı sıra maşa alüminyum malzemesi ile dikkat çeker. Ayrıca gidon üzerinden gelen bir kilide sahip olması ile çok kullanışlıdır. DAYTONA 2727 ERKEK 27-V HD mevcut özellikleri ile fark yaratmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2727
Değerlendirmeniz
To Top