SKU
carraro-daytona-2924

Carraro Daytona 2924

Değerlendirme:
100%
DDK tarafından dizayn edilen jelli selesi sayesinde dağ bisikletinin gücünü bir şehir bisikletinin konforuyla birleştiren Carraro DAYTONA 2924 ERKEK 24-V HD en gözde modellerden biridir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2924
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ALÜMİNYUM TAÇLI 1.1/8″ MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Lastik
CHAOYANG 700X35C PATLAMAYA DİRENÇLİ
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Sele
Ddk Jelli

DDK tarafından dizayn edilen jelli selesi sayesinde dağ bisikletinin gücünü bir şehir bisikletinin konforuyla birleştiren Carraro DAYTONA 2924 ERKEK 24-V HD en gözde modellerden biridir.

Gövde Özellikleri

Ürünün gövdesinde kullanılan alüminyum malzemeler, bir yandan dayanıklılık katarken bir yandan da pratik kullanıma yardımcı olur. 1/8 inç ölçülerindeki yarı entegre kadrosu, Hyroformed özelliği taşır. Maşadan kilitli olarak dizayn edilen maşanın ölçüsü de yine 11/8 inç. 100 mm kalınlığındaki maşa MLO imzası taşır ve yine alüminyum kullanılarak üretilmiştir.

Bisikletin gidon kısmı, engebeli ve zor parkurlarda bile binicinin işini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır ve yormaz.

Vites Sistemi ve Özellikleri

DAYTONA 2924 ERKEK 24-V HD hem ön hem de arka vitese sahiptir. birbirine uyumlu modellerin tercih edildiği viteslerin her ikisinde de Shimano markası kullanılmıştır. Tourney serisinin izlerini gördüğümü viteslerin önde olanı TY 500, arkada olanı ise TX 800’dür.

Modelin vites kolunda kullanılan marka ise yine Shimano’dur ve en pratik serilerden biri olan Altus serisine yer verilmiştir. 3x8 ölçülerindeki vites kolu, M310 modelidir. Krank takımı ise Shimano’nun TY 301 modelidir ve ölçüleri 44x32x32 olarak bilinir. Bisikletin arka dişlisi, CSGH20 12-32 kaset tipidir ve Shimano üretimidir.

Diğer Özellikler

  • Modelde kullanılan hidrolik disk fren sisteminde de Shimano M315 kullanılması, sürücü için avantaj sağlayan niteliklerden biridir.
  • Jantlarında alüminyum malzeme kullanılmış ve çift katlı kaplama yapılmıştır.
  • CST tarafından üretilen lastikler ise 29x2.10 ölçülerinde olup, yan kısımlarında Carraro logosuna yer verilmiştir.

Dağ bisikletleri arasında fiyat/performans değerlendirmesi yapıldığında en iyi örneklerden birini oluşturan bu ürün, kendinizi geliştirebileceğiniz ve deyim yerindeyse size yoldaşlık edecek bir bisiklettir. Engebeli arazilerde, büyük lastikleri ve gidonu sayesinde kolay kontrol imkanı verir. jelle doldurulmuş ve teknolojinin imkanlarından faydalanılarak yapılmış selesi de uzun süre bindiğinizde bile oturduğunuz bölgeye zarar vermeye bir yapıya sahiptir. Yol tutuşu da sıradan dağ bisikletlerinden çok üstün olan bu model, bisiklete gönül veren kişilerin pişman olmayacağı türden.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2924
Değerlendirmeniz
To Top