SKU
carraro-daytona-2927

Carraro Daytona 2927

Değerlendirme:
100%
Alüminyum kullanılarak dizayn edilen gövde yapısı sayesinde, engebeli arazilerde bile binicisini yormayan bir performans gösteren Carraro DAYTONA 2927 ERKEK 27-V HD dağ bisikletleri içinde bulabileceğiniz en iyi modellerden biridir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Daytona 2927
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″ RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M370
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M370
Lastik
CST
Sele
Ddk Jelli

Alüminyum kullanılarak dizayn edilen gövde yapısı sayesinde, engebeli arazilerde bile binicisini yormayan bir performans gösteren Carraro DAYTONA 2927 ERKEK 27-V HD dağ bisikletleri içinde bulabileceğiniz en iyi modellerden biridir.

Vites Sistemi ve Özellikleri

Modelde ikili vites sistemini tercih edilmiştir. Hem ön hem de arka tarafta yer alan vitesler sayesinde, randıman yükseldiğinde çift taraflı bir koordinasyon sağlanır. Her iki viteste de Shimano’un Altus serisinin M370 modeli tercih edilmiştir.

Yine aynı marka ve seri kullanılarak oluşturulan vites kolu 3x9 ölçülerinde olup, geçişlerde büyük rahatlık sağlayan bir yapıdadır. Yokuşlarda bile vites geçişleri kolayca gerçekleşir ve bisikletin performansına her hangi bir olumsuz etkisi olmaz. Arka dişli kısmında da Shimano markası tarafında ortaya konulan CSGH20 11 – 34 T adlı model kullanılmıştır.

Gövde Özellikleri

Bisikletin güçlü ve şık yapısının ortaya çıkmasını sağlayan en önemli faktör gövdesindeki ustalıktır. Hem kadro hem de maşada kullanılan alüminyum, bisiklete uzun ömürlü bir kullanım katarken, kullanıcının da işini kolaylaştırır. Çünkü hafif bir gövde yapısına sahip olan model, engebeli arazilerde üst düzey bir yol tutuşu sağlar. Maşadan kilitli maşası da yine alüminyumda üretilmiş olup, 11/8 inç ölçülerinde ve 100 mm kalınlığındadır. Kadro ise yarı entegre özelliğindedir ve Hydroformed olarak nitelendirilir.

Diğer Özellikler

  • Üründeki fren sistemi, Shimano tarafından dizayn edilen m315 modelinden oluşmuştur ve hidrolik disk sistemine sahiptir.
  • Carraro logosu taşıyan lastiklerin ölçüleri 29x2.10 şeklindedir ve markanın diğer birçok ürününde olduğu gibi CST tarafından tasarlanmıştır.
  • Jantların yapımında da yine markanın izlerini görmek mümkündür ve çift katlı alüminyum sisteminden faydalanılmıştır.

DAYTONA 2927 ERKEK 27-V HD modelinde fark yaratan özelliklerde bir tanesi de jel kullanılarak doldurulmuş selesidir. DDK tarafından tasarlana bu sele, engebeli arazilerde bile vücutla tam koordinasyon sağlar. Bu sayede binicide kas ağırlarının oluşmasını engeller. Ayrıca içinde bulundurduğu gözeneklerin yardımıyla da terleme miktarını en aza indirir. Bu ürün, bir dağ bisikletinden beklenen her şeyi karşılar ve sorunsuz bir sürüş keyfi sağlar.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Daytona 2927
Değerlendirmeniz
To Top