SKU
1000000152

Carraro Flexi 106

Sürüş ve taşıma kolaylığı sağlayan Carraro FLEXI 106 6-V VB, oldukça üstün özellikleri ile dikkat çeken bir bisiklet modelidir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Flexi 106
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
6 Vites
Jant Ebatı
20''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8" MIKNATISLI
Maşa
ÇELİK RİJİT 1.1/8" MIKNATISLI
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY FT35
Vites Kolu
SHIMANO RS36 1X6
Lastik
CHAOYANG 20X1.75
Krank Takımı
ALÜMİNYUM 48T
Arka Dişli
SHIMANO TZ20 14-28T
Sele
Selle Royal
Çatal metaryeli
Steel

Sürüş ve taşıma kolaylığı sağlayan Carraro FLEXI 106 6-V VB, oldukça üstün özellikleri ile dikkat çeken bir bisiklet modelidir. Carraro farkı ile tasarlanan ürün, şehir için kullanımlarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Fren ve Lastik Özellikleri

Bisikletin frenlerinde Alüminyumdan üretilen V tipi fren kullanılmıştır. Bu tip fren, son derece kaliteli bir şekilde bisikletin kolayca durmasını sağlamaktadır.  Bisikletin jantları, alüminyum özelliği ile dikkat çekmektedir. 20 inç temel alınarak üretilmiştir. Lastikler ise siyah renktedir. Lastik boyutu 20*1.75 ile 47-406 olarak tasarlanmıştır.

Sele ve Vites Özellikleri

İnsan anatomisine uygun bir biçimde üretilen sele, roya özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra bisiklette shimano modelinin göbekten dinamo özelliği ile dikkat çeken bir gidon vardır. Mevcut gidonun yüksekliği çok kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Bagaj kısmı ise bisikletin bir diğer dikkat çeken özelliğidir. Arka bagaj, ürün taşımak için idealdir. Vites olarak Shimano markasının tercih edildiği bisiklette, Shimano RS361*6 modeli dizaynı ve kullanım kolaylığı ile avantaj sağlamaktadır. Krank takımı içinde ise Alüminyum 48T mevcuttur.

Özellikleri

  • FLEXI 106 6-V VB katlanır bir kadrodan oluşmaktadır.
  • Alüminyum fren ile avantaj sağlar.
  • Sele royaldir
  • Lastikler siyah renk üzerinden üretilmiştir.
  • Vites modeli Shimanodur.
  • Jant özelliklerinde Freeway dikkat çekmektedir. Jantlarda iki kat alüminyum tercih edilmiştir.
  • Krank takımında 48 T özelliği mevcuttur
  • Masa seçiminde 20 inçlik çelik model bulunmaktadır.

Carraro marka bisiklet, şehir içinde kullanımlarda oldukça ideal bir üründür. Bisikletin en temel özelliklerinden birisi ise katlanılabilir bir yapıda olmasıdır. Bu sayede bisikletinizi istediğiniz yere rahatlıkla götürebilir ve çok kolay bir biçimde taşıyabilirsiniz. Ürün, görünüş itibari ile oldukça şıktır. Her yaştan kesim için son derece uygundur. Alüminyum olarak üretildiği için son derece hafiftir. Bu durum, bisikletin çok daha hızlı gitmesini sağlamaktadır. FLEXI 106 6-V VB modeli sayesinde şehir içinde gezintiye çıkabilir ya da gündelik işlerinizi bu bisiklet sayesinde çok daha hızlı bir biçimde halledebilirsiniz. Bisikletin arkasında bulunan bagaj ise bir diğer avantaj olarak göze çarpmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Flexi 106
Değerlendirmeniz
To Top