SKU
1000000153

Carraro Flexi 108

Carraro, oldukça güzel ve kullanışlı olan katlanır bisikletle tasarlamıştır. Carraro FLEXI 108 8-V VB, firmanın en gözde modellerinden birisidir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Flexi 108
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
8 Vites
Jant Ebatı
20''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8" MIKNATISLI
Maşa
ÇELİK RİJİT 1-1/8" MIKNATISLI
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Vites Kolu
SHIMANO SL-M315 1X8
Lastik
SCHWALBE ROAD CRUISER 20X1.75 K-GUARD,REFLEKTÖRLÜ
Krank Takımı
ALÜMİNYUM 52T
Arka Dişli
SHIMANO HG200 12-32T KASET
Sele
Selle Royal
Çatal metaryeli
Steel

Bisiklet modelleri içinde son yıllarda katlanabilir olan ürünler ön plana çıkmaya başarmıştır. Bundan dolayı piyasada bu tip bisikletlere olan ilgi gözle görülür şekilde artmıştır. Bu durum karşısında harekete geçen Carraro, oldukça güzel ve kullanışlı olan katlanır bisikletle tasarlamıştır. Carraro FLEXI 108 8-V VB, firmanın en gözde modellerinden birisidir.

Kadro ve Vites Özellikleri

Katlanır bisikletlerde genellikle tek tip vites sistemi kullanılmaktadır. Buna göre firmanın bu modelinde de aynı sistem geçerlidir. Sadece arka vites vardır. Bu vites ise shimano markadır. Vites seçiminde shimano serisi içinde yer alan Altus tercih edilmiştir. Maşa ise çelik rijit şeklindedir. 11/8 inç olan maşa, mıknatıslı bir özelliğe sahiptir. Krank için kullanılan malzeme ise alüminyumdur. Ayrıca bu bölümde 48 T özelliği söz konusudur.

Özellikleri

  • Bisikletin selesi royal markadır.
  • Kadro ise katlanma özelliği ile dikkat çekmektedir. Mıknatıslı yapısı mevcuttur.
  • Krank takımları alüminyum üzerinden dizayn edilmiştir.
  • Lastikler Schwalbe kojak modeline aittir. Bundan dolayı zarar görmesi çok zordur.
  • Arka dişlilerdeki tercih ise shimano firmasından yana kullanılmıştır.
  • Shimano markası aynı zamanda vites kolunda da kendisini göstermektedir.
  • Carraro marka çift katlı jant, dayanıklıdır.
  • Royal Selle, bisikleti tamamlayan bölümdür.

Fren ve Lastik Özellikleri

FLEXI 108 8-V VB bisikletin frenlerine V- Fren tercihi dikkat çekicidir. Ayrıca frenlerin üretilmesinde kullanılan malzeme, alüminyumdur. Lastikte reflektör bulunmaktadır. Bu sayede gece sürüşlerinde, karşı taraftan gelen her türlü araç hemen sizi fark edecektir. Bunun yanı sıra ürünün lastikleri, Scwalbe Road Cruiser markasının güvencesi ile tasarlanmıştır. Reflektör son derece önemli bir güvenlik ayrıntısıdır. Jantlar, daha uzun bir biçimde kullanılması için çift kat şeklinde tasarlanarak bisiklete monte edilmiştir.

Bisikletin ön ve arka tekerleklerinde çamurluk bulunmaktadır. Ayrıca reflektör sadece tek bir lastikte yoktur. İki lastiğin üzerinde de reflektör yer almaktadır. Bunun yanı sıra bisikletin tüm kadrosu turuncu renklidir. Sele bölümü ile çamurluklar ise siyahtır. Bu şekilde güzel bir uyum ortaya çıkmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Flexi 108
Değerlendirmeniz
To Top