SKU
1000000154

Carraro Flexi 109

Carraro FLEXI 109 9-V VB, en özel ve güzel bisiklet modellerinden birisi olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi bilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Flexi 109
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
9 Vites
Jant Ebatı
20''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8" MIKNATISLI
Maşa
ÇELİK RİJİT 1-1/8" MIKNATISLI
Arka Vites
SHIMANO SORA R3000
Vites Kolu
SHIMANO SORA R3000 1X9
Lastik
SCHWALBE KOJAK 20X1.35 REFLEKTÖRLÜ
Krank Takımı
ALÜMİNYUM 52T
Arka Dişli
SHIMANO HG3009 11-28T KASET
Sele
Selle Royal
Çatal metaryeli
Steel

Şehir yaşamında kısa ve uzun mesafeli yolculuklar için katlanabilir bisiklet kullanmak moda haline gelmiştir. Özellikle son birkaç yılda bu bisikletlere olan ilgi yükselerek artmaktadır. Bu çerçevede Carraro FLEXI 109 9-V VB, en özel ve güzel bisiklet modellerinden birisi olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi bilmiştir.

Vites ve Kadro Özellikleri

Bisikletin vites sisteminde tercih edilen marka Shimano Sora olarak karşımıza çıkmaktadır. Shimano sora aynı zamanda vites kolunda da kullanılmıştır. Bu markaya ait olan Sora R3000 modeli tercih edilerek, bisiklet için başarılı bir seçim yapılmıştır. Krank takımı ise 52 T özelliğinin yanı sıra alüminyum malzemeden üretilmiştir.

Özellikleri

  • Jantlar alüminyum olarak çift katlıdır
  • Sele royal türündedir.
  • Frenlerde Shimano farklı kendisini göstermektedir. R3000 fren seçimi yapılmıştır. Bunun yanı sıra V-Fren mevcuttur.
  • Bisikletin arka dişlisi Shimanodur. CSHG30 türündeki arka dişli 11-28 T özelliği ile dikkat çekmektedir.
  • Vites kolunda da Shimano markası tercih edilerek, parçaların birbirleri ile olan uyumu üst seviyeye çıkarılmıştır.
  • Carraro bisikletin vitesi sadece arkadadır. Ön bölümde vites söz konusu değildir. Vites Shimano markasının ürünü olarak tasarlanmıştır.
  • Bisikletin gidon bölümü, ek özellik olarak dikkat çekmektedir. Bu bölüm kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra öne doğru gelebilmekte ya da yükseltilebilmektedir.

Fren ve Jant Özellikleri

Roya seleli bisikletin fren sistemi Shimano markası ile üretilmiştir. Frenlerin modeli ise R3000’dür. Lastiklerde tercih edilen marka Schwalbe Kojak ismidir. Lastiklerde dikkat çekici bir özellik vardır. Bu da reflektördür. İki lastiğin de üstünde kırmızı renklerden üretilmiş olan ve gece çok işe yarayan bir reflektör bulunmaktadır. Güvenlik önlemi olarak böyle bir yola başvurulmuştur. 20*1.35 ölçülerinde bir lastik dizaynı vardır. Jantlar ise çift katlı özelliği ile göz doldurmaktadır. FLEXI 109 9-V VB bisiklet, kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlanabilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Böylelikle bisikletinizin çalınmasını önleyebilir ve bu ürünü evinize götürebilirsiniz. Sıkışan trafik içerisinde hızlı bir şekilde ilerlemeyi sağlayan bisikletin rengi ise beyazdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Flexi 109
Değerlendirmeniz
To Top