SKU
1000000155

Carraro Flexi 121

Carraro firması ayrıcalığı ile üretilen Carraro FLEXI 121 21-V VB modeli, genellikle şehir için ulaşımında tercih edilen bir model olarak göze çarpmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Flexi 121
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
20''
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
KATLANIR ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
Yol Tipi Çelik
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX35
Sele
Selle Royal

Carraro firması ayrıcalığı ile üretilen Carraro FLEXI 121 21-V VB modeli, genellikle şehir için ulaşımında tercih edilen bir model olarak göze çarpmaktadır. Ürün, oldukça üstün özellikleri ile sahibine birçok avantaj sağlamaktadır.

Fren ve Lastik Özellikleri

Etkili bir fren sistemine sahip olan üründe Alüminyum fren olarak da bilinen V tarzındaki frenler kullanılmıştır. Jant ve lastik özelliklerine baktığımız zaman Freeway modeli ön plana çıkmaktadır. Bu modelin çift kat olan ve yine alüminyumdan üretilmiş olan son derece dayanıklı jantı tercih edilmiştir. Lastiklerin rengi siyahtır. 20*175 boyutlarındadır. Selle seçiminde, rahatsız etmeyen ve her kişiye uygun olan royal model bulunmaktadır. Bu selenin ergonomisi son derece kalitelidir. Çünkü istenildiği zaman sele boyutunu değiştirebilir ve yükseklik ayarını başarılı bir biçimde yapabilirsiniz. Sele, öne doğru olarak da eğilebilmektedir.

Maşa ve Vites Özellikleri

FLEXI 121 21-V VB, hafif olan alüminyum kadro kullanılarak üretilmiştir. İnç özelliği 11/8 kadrodur. Bunun yanı sıra 20 inç çelik ve 11/8 boyutlarında bir maşa tercih edilerek, kaliteli bir kadro oluşturulmuştur. Vites seçiminde Shimano tercih edilmiştir. Vites kolu, RS361*6 şeklindedir. Ön viteste bir dünya markası olan Shimano Tourney imzası vardır. Bu modelin T*51 Modeli dikkat çekmektedir. Arka viteste ise yine aynı modelin T*35 versiyonu kullanılmıştır. Krank takımının boyutları 48*38*28 şeklindedir.

Özellikleri

  • Açılı ve hem arkaya hem de öne doğru esnetilen royal sele mevcuttur.
  • İki viteste de Shimano markası tercih edilmiştir.
  • Krank takımı sağlam bir biçimde alüminyum malzemeden üretilmiştir.
  • Jantlarda çift kat özelliği dikkat çekmektedir.
  • Maşa, yol çelik olan 20 inç ve 11/8 inç özellikleri ile bilinmektedir.
  • Vites kolunda da shimano Rs36 ve 3*7 modeli kullanılmıştır.
  • Lastik özellikleri 20*175 şeklindedir ve lastiklerin renk seçiminde siyah tercih edilmiştir.

Oldukça kaliteli görünümü ve katlanılabilir yapısı ile son yıllarda popüler olan Carraro marka bu model, rahatlıkla kullanılabilen bir bisiklettir. Rahat selesi, güçlü frenleri ve hafif kadrosu ile çok büyük avantajlar sunmaktadır. Ürün, tamamen alüminyum malzemeden, kaliteli bir biçimde üretilmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Flexi 121
Değerlendirmeniz
To Top