SKU
1000000163

Carraro Force 310

Carraro FORCE 310 ERKEK 21-V VB kaliteli ve sağlam bir dağ bisikleti arayanlar için iyi bir seçim olacaktır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Force 310
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ZOOM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CST
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Sele
Ddk Jelli

Carraro FORCE 310 ERKEK 21-V VB kaliteli ve sağlam bir dağ bisikleti arayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Güzel görünümü ve oldukça işlevsel özellikleri ile bisiklet sürme keyfini yaşamak isteyenler, bu model sayesinde amaçlarına çok rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Kadro ve Vites Özellikleri

Bisikletin tasarımı ve üretiminden en iyi markalar tercih edilmiştir. Vites bölümü komple shimano markasında oluşur. Arka viteslerde ve ön vites bölümünde markanın Tourney adındaki başarılı serisi kullanılmıştır. Ön vites bölümünde Tz30, arkada ise Ty300 tercih edilmiştir. Vites kolunda yine bu markanın EF41 modeli, krankta da Shimano Ty301 ön plana çıkmaktadır. Carraro özellikle kadro bölümüne çok önem veren bir firmadır. Bundan dolayı zoom ve alüminyum özellikleri ile bilinen bir yapıyı tercih etmiştir.

Özellikleri

  • Bisikletin kadrosunda alüminyum malzeme ve 11-8 inç ölçüleri ön plana çıkmaktadır.
  • Shimano markası bisikletin birçok yerinde kendisini göstermektedir. Bunların içinde arka vites ve ön vitesin yanı sıra, krank takımı, arka dişli ve vites kolu bölümleri de yer almaktadır.
  • Lastiklerde siyah renk ve Carraro markasının logosu kullanılmıştır
  • Dayanıklı olan jantların çift katlı olması, bisiklete katılan ekstra bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan malzemenin de alüminyum olduğunu belirtmek gerekiyor.
  • Maşa da zoom özelliği olmakla beraber, yine 11-8 inç boyutları esas alınarak bir tasarım ortaya çıkarılmıştır.

Fren ve Jant Özellikleri

Frenler Alüminyum ile güçlendirilmiş V-Fren şeklinde iken jant ise yine güçlü ve 2 katlıdır. Bundan dolayı bisikletin dayanıklılığı noktasında herhangi bir sıkıntı ya da problem söz konusu değildir. FORCE 310 ERKEK 21-V V model, yine alüminyum sayesinde başarılı bir biçimde tasarlanan disk janta sahiptir. Bunun yanı sıra lastiklerde Cst 26*2.10 boyutları dikkat çekmektedir. Lastik üstünde yer alan logo ise Carrarodur. Sele bölümünde jelli bir seçenek olan ürün kullanılarak, bisikletin tasarımı tamamlanmıştır. Arazideki değişik tarzda sürüşler, bu bisiklet ile son derece eğlenceli bir aktivite haline gelecektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Force 310
Değerlendirmeniz
To Top