SKU
1000000165

Carraro Force 320

Carraro FORCE 320 ERKEK 21-V HD, dağ bisikleti özelliklerine tam anlamı ile sahip olan bir bisiklet modelidir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Force 320
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ALÜMİNYUM TAÇLI 1.1/8″ MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3×7
Lastik
CST 26X2.10 CARRARO LOGOLU
Krank Takımı
SHIMANO TY301 42X34X24
Arka Dişli
SHIMANO TZ21 14-28T
Sele
Ddk Jelli

Carraro FORCE 320 ERKEK 21-V HD, dağ bisikleti özelliklerine tam anlamı ile sahip olan bir bisiklet modelidir. Uzun süreli tüm arazi yolculuklarında bu bisikleti tercih ederek, güzel zaman geçirebilir ve bisikletin sunmuş olduğu konfordan da faydalanabilirsiniz. Bir bisikletten fazlasını ifade eden Carraro, bu ürün ile çok geniş kitlelere hitap etmesini bilmiştir.

Kadro ve Maşa Özellikleri

En zorlu koşullar için tasarlanan bisiklet, kadrosunun güçlü ve aynı zamanda hafif olması ile çok büyük bir avantajı da beraberinde getirmiştir. Buna göre modelde alüminyum alaşım tercih edilmiştir. Ayrıca kadronun boyutları da 11-8 inç yüksekliğindedir. Maşa seçiminde yine alüminyum kullanmıştır. Ancak bu bölümdeki maşa, taçlıdır. Ayrıca Mlo modelinin kilitli olan serisi tercih edilmiştir. Kilit bölümü maşadan itibaren başlamaktadır.

Özellikleri

  • FORCE 320 ERKEK 21-V HD, Carraro simgesinin üzerinde olduğu bir lastiğe sahiptir.
  • Ürünün alüminyum diskten yapılmış olan tek bir kata sahip değildir. Çift katlı olan bir sistem tercih edilmiştir.
  • Ön ve arka vites shimano tourney seçini ile ön plana çıkarken, arka viteste TZ30, ön viteste ise TY300 serisi kullanılmıştır.
  • Frenlerin seçiminde güzel bir sistem kullanan firma, shimano farkını buraya da yerleştirmiştir. Böylelikle bisikletin birçok parçası, tek bir marka üzerinden tasarlanmıştır.

Jant ve Fren Özellikleri

Jant seçiminde, çok uzun süreli bir kullanım sağlamak amacıyla disk jant göze çarparken, bu ürünün çift katlı olması ve alüminyumdan üretilmesi, dikkat çekicidir. Lastik üstüne şirket logosu yer almaktadır. Bisikletin sele bölümünde Ddk özellikli olan jelli oturak tercih edilmiştir. Frenlr, Shimano markadır ve M315 serisi seçilmiştir. Bunun yanı sıra hidorlik olan disk fren, sorun çıkartmaması özelliği ile büyük bir beğeni toplamıştır.

FORCE 320 ERKEK 21-V HD, tüm bu özellikleri ile bisiklet almak isteyen kişilerin ilgisi çekmektedir. Bisikletin kullanıldığı alan arazidir. Ancak tercihe göre şehir içinde de sorunsuz bir biçimde bu modeli çok rahatlıkla sürebilirsiniz. Siyah renge sahip olan ürünün farklı yerlerinde ise fosforlu sarı renge rastlamak mümkündür.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Force 320
Değerlendirmeniz
To Top