SKU
1000000166

Carraro Force 325

Böyle düşünen kişiler için Carraro şirketi, en kaliteli ve güzel modellerinden birisi olan Carraro FORCE 325 BAYAN 21-V HD adındaki bisikletini satışa sundu.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Force 325
Marka
Carraro
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ALÜMİNYUM TAÇLI 1.1/8″ MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3×7
Lastik
CST 26X2.10 CARRARO LOGOLU
Krank Takımı
Shimano TY301 42t/34t/24t
Arka Dişli
SHIMANO TZ500 14-34T
Sele
Ddk Jelli

Bisiklet kullanmak ve özellikle dağ bisikletlerini tercih etmek, sadece erkeklere özgü olan bir aktivite değildir. Bundan dolayı birçok bayan da, dağ bisikletleri ile keyifli zamanlar geçirebilmektedir. Böyle düşünen kişiler için Carraro şirketi, en kaliteli ve güzel modellerinden birisi olan Carraro FORCE 325 BAYAN 21-V HD adındaki bisikletini satışa sundu. Ürün, kadınların rahat bir şekilde bisikleti kullanabilmesi için oldukça dikkatli bir şekilde tasarlandı.

Kadro ve Maşa Özellikleri

Bisikletin maşası 11/8 ölçülerinde olmakla beraber, Mlo modelinin kilitli versiyonuna sahiptir. Ürünün kilitli olan bölümü ise maşadan itibaren tasarlanarak, farklı ve güzel bir tasarım elde edilmiştir. Alüminyum olan taçlı maşa, son derece üstün özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikleri

  • Krank takımında Shimano markasına ait olan TY301 versiyonu tercih edilirken, 42*34*24 oranları dikkat çekmektedir.
  • Frenler hidroliktir ve disk özelliğine sahiptir.
  • Lastiklerde şirket logosu başarılı bir biçimde kullanılmıştır.
  • Vitesler, Shimano ismine aittir. Arka vites için tercih edilen seri TY300’dür. Ön viteste ise TZ 30 mevcuttur. İki vites sistemi de Tourney olarak göze çarpar.
  • Arka dişli, Shimano isminin karşımıza çıktığı bir başka bölümdür.
  • Çift katlı jant, alüminyum disktir.

Fren ve Jant Özellikleri

Dağ bisikleti olan FORCE 325 BAYAN 21-V HD modeli, Shimano’nun hidrolik olan disk frenini kullanmaktadır. Carraro şirketinin üretmiş olduğu bu modelde disk jantlar dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra çift katlı olması, ürünün dayanıklılık süresini arttırırken, herhangi bir darbeye karşı da tam bir koruma sağlamaktadır. Sele seçiminin çok iyi bir şekilde yapmayı bilen firma, Ddk seleyi, bu bisiklet için uygun görmüştür.

Modelin üstün özelliklerinin yanı sıra görüntü itibari ile de şık durması, ilgiyi yukarılara taşımasını bilmiştir. Ayrıca firmanın seçmiş olduğu renkler de oldukça güzel ve isabetlidir. Özellikle siyah ve kırmızı rengin eşsiz uyumu, bisiklete son derece ağır bir hava katmıştır. Bu durum lastik bölümünün iç kısmına da başarılı bir biçimde yansıtılmıştır. Bisiklet bu hali ile güzel bir görünüme sahiptir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Force 325
Değerlendirmeniz
To Top