SKU
1000000170

Carraro Juliana 26

Şehir yaşamının temposuna hareket haline bir mola vermek için Carraro JULIANA BAYAN 7-V VB modelini tercih edebilirsiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Juliana 26
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
7 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Çelik
Kadro
Çelik
Maşa
ÇELİK RİJİT 1″
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO RS36 1X7
Lastik
CST
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24T
Sele
Selle Royal

Şehir yaşamının temposuna hareket haline bir mola vermek için Carraro JULIANA BAYAN 7-V VB modelini tercih edebilirsiniz. Kadınlara özel olarak dizayn edilmiş olan model, günlük kullanım için idealdir. Estetik görünümü ve uzun süre kullanım imkanı veren dayanıklı yapısıyla, hayallerinizdeki bisiklet, işte burada.

Gövde Yapısı ve Dayanıklılık

Modelin kadro ve maşa kısımlarında çelik malzeme kullanılmış olması, sert darbelerde ve düşmelerde bile zarar görmemesini sağlar. Ayrıca her iki kısımda da 1 inçlik ölçünün tercih edilmiş olması görünümde de bir şıklık kaybının önüne geçmiştir.

Carraro modellerinin büyük bir kısmında görebileceğiniz sele markası olan Selle Royal, bu modelde de konforu sağlayan en önemli etmenlerden biridir.

Lastik ve Jantlar

JULIANA BAYAN 7-V VB modelinde markanın kendi üretimi olan jantlar kullanılmıştır. Çift kat alüminyum malzeme tercih edilmiş olması bisikletin hafif kalmasına yardımcı olmuş ve şehir içinde zahmetsizce kullanılmasına katkı sağlamıştır.

Modelin lastik seçimi ise CST’nin 35/700 C ölçülerinde olan serisidir. Lastik ve jant ölçülerine uygun olarak tasarlanan alüminyum freni ise V şeklindedir.

Diğer Özellikler

Bisiklette yer alan diğer parça ve aksamın özellikleri ise şu şekildedir.

  • Vites kolunda sektörün öncü markalarından olan Shimano’nun RS 36 modeli yer alır ve ölçüler 1x6 şeklindedir.
  • Modelin krank takımında da çelik malzeme tercih edilmiş olup 42 T tercihi göze çarpar.
  • Bisikletin ön ve arka kısmında geniş hacimli iki adet bagaj yer alır. Ayrıca ön kısımda bulunan çelik sepet de pratik bir kullanım imkanı verir.

İncelenen model, şehir bisikleti olarak geçer. İnsanların en çok tercih ettiği modeller bu kategoridedir. Çok engebeli olmamak kaydıyla arazide de kullanılabilir olsa da asıl performansını asfalt ve düz yolarda gösterir. Yoğun trafikten sıkılanlar ya da spor yapamadığından şikayet edip en azından işe gelip giderken pedal çevireyim diyenler için en ideal çözüm bu modellerdir. Ön kısımda yer alan sepet kullanıcı için park ve orman gezilerinde çanta taşıma derdini de ortadan kaldırır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Juliana 26
Değerlendirmeniz
To Top